Artdeco Contouring Brushkonturovací štětec na pudr

Artdeco Contouring Brush konturovací štětec na pudr
Artdeco Contouring Brush konturovací štětec na pudr
konturovací štětec na pudr
407

Kód: ART3156 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Artdeco Contouring Brush

Konturovací štětec ARTDECO Brush umožní díky svému profesionálnímu zkosenému tvaru precizní aplikaci konturovacích produktů pro dokonalou definici tváře.

Vlastnosti:

  • jemné štětiny jsou šetrné k pleti
  • zkosený tvar umožní precizní aplikaci
  • štětiny se snadno čistí a udržují bez poškození
  • prémiová kvalita přináší profesionální výsledky líčení

Jak aplikovat:
Pomocí štětce naneste konturovací produkt na místa, na které přirozeně padá stín, jako pod lícní kosti, po okraji tváře či nosu a rozetřete do ztracena.
Doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty a jemnosti štětin.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Contouring Brush