ArginMax

Péče o zdraví
Filtr
Cenové rozpětí

Kolekce
Pro koho?
Hodnocení
  •   1

Značka ArginMax, jenž patří do portfolia společnosti Simply You Pharmaceuticals, se specializuje na výrobu a prodej doplňků stravy prvotně určených ke zlepšení erekce a sexuální výkonnosti.

ArginMax nabízí přípravky pro muže i ženy. V jejich složení mj. naleznete extrakty z kotvičníku zemního a šafránu setého, kteréžto byliny se od nepaměti používají ke zmírnění různých intimních problémů.

Preparáty ArginMax podporují prokrvení tkání, díky čemuž mají blahodárný vliv na kardiovaskulární systém a zlepšují koncentraci i paměť. Samostatnou zmínku si zaslouží také jejich výtečné antioxidační vlastnosti. Značka ArginMax se postupem času stala synonymem pro kvalitní milostný život.

Produkty ArginMax jsou vysoce účinné a současně bezpečné - během klinických testů u nich nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky. Není divu, že je doporučuje i přední český sexuolog MUDr. Radim Uzel, CSc. Značka ArginMax jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po delším a intenzivnějším pohlavním styku, potýkají se s poruchami erekce nebo nízkým libidem.