Ardell Pro Eyeshadow Palettepaleta očních stínů

2×
Ardell Pro Eyeshadow Palette paleta očních stínů
Ardell Pro Eyeshadow Palette paleta očních stínů
Doprava zdarma
odstín Matte 15 g
395

  • Ardell Pro Eyeshadow Palette paleta očních stínů
  • Ardell Pro Eyeshadow Palette paleta očních stínů
Kód: ARD02159 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu Ardell Pro Eyeshadow Palette
Vlastnosti

Paletka pro líčení očí Ardell Pro Eyeshadow Palette vám otevře možnosti vytváření těch nejúžasnějších variací očního make-upu.

Vlastnosti:

  • vytvoří přirozené líčení očí
  • snadno se nanáší
  • matná textura

Jak používat:
Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů.

Vlastnosti

Efekt
matný

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Ardell Pro Eyeshadow Palette