ArdellMagnetic Naked Lash sada 426 (na řasy) typ

Ardell Magnetic Naked Lash sada 426 (na řasy) typ
Ardell Magnetic Naked Lash sada 426 (na řasy) typ
Nové
Doprava zdarma
sada 426 (na řasy) typ
449

Skladem | Kód: ARD02823
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
středa 8. 12. 2021

Chcete dodat svému líčení nový rozměr a toužíte se cítit opravdu výjimečně? Umělé řasy Ardell Magnetic Naked Lash maximálně prohloubí váš pohled a vaše oči se stanou magnetem, který bude přitahovat pohledy všech kolem.

Vlastnosti

Typ sady
výhodné balení

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.