ArdellDouble Up trsové nalepovací řasy s uzlíkem

Ardell Double Up trsové nalepovací řasy s uzlíkem
Ardell Double Up trsové nalepovací řasy s uzlíkem
149
velikost Short Black
Skladem | Kód: ARD02550
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Proměňte se ve svůdnou femme fatale, z jejíhož pohledu se každému muži podlomí kolena. Trsové nalepovací řasy s uzlíkem Ardell Double Up ve střední délce dokáží povýšit jakékoli oční líčení na zcela novou úroveň. Přizpůsobí se tvaru každého oka, díky trojité hustotě dodají vašim přírodním řasám neodolatelný objem a během dne je na víčku vůbec neucítíte.

Vlastnosti:

  • dodávají přírodním řasám na hustotě
  • dokonale se jim přizpůsobují
  • rozšiřují se ve směru ke konečkům
  • díky střední délce vypadají přirozeně
  • jsou velmi lehké, a nejsou tak na oku cítit
  • každý trs obsahuje 20 řas ve 3 svazcích
  • balení obsahuje celkem 32 trsů

Jak aplikovat:
Pomocí pinzety trs řas Ardell Double Up vyjměte z krabičky. Umístěte ho na linii přírodních pomocí samolepicích pásků (pro jednorázové líčení) nebo kapkou lepidla (pro každodenní nošení až po dobu 2 týdnů) a jemně přitlačte. Takto postupně aplikujte více trsů, dokud nedosáhnete požadovaného efektu.

Notino tip:
Vyberte si lepidlo na řasy přímo od značky Ardell a nezapomeňte ani na odstraňovač lepidla trsových řas Ardell.

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.