ArdellAqua Lash umělé řasy

Ardell Aqua Lash umělé řasy
Ardell Aqua Lash umělé řasy
Doprava zdarma
typ 344
149

Skladem | Kód: ARD02797
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
neděle 5. 12. 2021

Snadnější už to být nemůže. Umělé řasy Ardell Aqua Lash se aplikují za pomocí vody, bez složité manipulace s lepidlem. Stačí je namočit, umístit na vaše řasy a užívat si dokonalý výsledek. Skvěle se hodí k výraznějšímu líčení, dodávají pohledu intenzitu a zajišťují atraktivní vzhled.

Vlastnosti:

  • umělé řasy, které se snadno aplikují pomocí vody
  • zvýrazňují pohled a přidávají mu na intenzitě
  • ideální k výraznému večernímu líčení
  • zajišťují atraktivní vzhled

Jak aplikovat:
Ponořte základnu řas do vody a následně umístěte umělé řasy linii vašich řas.

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.