Amouage Women's Sampler Set cestovní sada I. pro ženy

1×
Amouage Women's Sampler Set cestovní sada I. pro ženy
Amouage Women's Sampler Set cestovní sada I. pro ženy
Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.
Poškozený obal
cestovní sada I. pro ženy
2 122

Kód: AMU05420 | 1 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

parfémovaná voda 12 x 2 ml

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Amouage Women's Sampler Set
Složení

Nepřestávejte objevovat dosud nepoznané akordy a vůně. Dámský parfémový set Amouage Women's Sampler Set vám nabízí ideální příležitost, jak poznat a vyzkoušet nové vonné kompozice. V miniaturním provedení si okamžitě získají vaše srdce.

Vlastnosti:

  • jedinečná možnost vyzkoušet více vůní oblíbené značky
  • obsahuje miniaturky vůní
  • vůně vhodná pro každodenní nošení

Složení

Typ sady
cestovní sada

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.

Recenze Amouage Women's Sampler Set1