Amouage Opus VII parfémovaná voda unisex

Amouage Opus VII parfémovaná voda unisex
Amouage Opus VII parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: AMU0173 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Amouage Opus VII
Složení

Amouage Opus VII je zelená dřevitá a kůži evokující vůně pro muže a ženy. Tato parfémovaná voda od nezávislé luxusní značky parfémů sídlící v Londýně a čerpající inspiraci z bohatého a pestrého dědictví svého rodiště v Sultanátu se vzpírá jakékoliv kategorizaci, překonává pohlaví a umožňuje nositeli vytvořit svůj vlastní unikátní příběh a stejně jako všechny parfémy Amouage se vyznačuje naprosto unikátní inspirativností.

Parfémovaná voda Opus VII patří do luxusní kolekce značky Amouage. Library Collection zahrnuje desítku vůní vytvořených jako nadčasová vonná dobrodružství, která se neohlížejí na momentální módní trendy. Každá z pozoruhodných skvostných vůní z této kolekce oslavující integritu, originalitu a mistrovství se inspiruje vzpomínkami a významnými milníky lidských životních poutí. Parfémované vody Opus jsou označené „kódy“ od I do X naznačujícími jejich status jakožto ucelené dílo v rámci větší kolekce. Všechny se vzpírají běžné klasifikaci, překračují pohlaví a umožňují svému nositeli vytvořit si vlastní unikátní příběh. Kolekce vůní Library Collection je poetickou poctou umění žít.

Amouage Opus VII je až po okraj naplněná silným pocitem osvobození a euforie. Vůně se pozvolna otevírá jemnými tóny muškátového oříšku, který je následně doplněn protikladnými notami pikantního růžového pepře. Směs kardamomu se pozvolna propojuje se samotným srdcem vůně. Hřejivé tóny kouře z agarového dřeva jsou vyváženy akordy kůže a pačuli. Základ vůně podtrhuje skvostné aroma santalového dřeva. Vůně Amouage Opus VII evokuje harmonii i smyslnou nedbalost. Toto výjimečné spojení protikladů působí velice přitažlivým dojmem. Jedná se o nadčasovou klasiku, narozenou z letitého umění haute parfumerie. Vůně Opus VII je unikátním módním doplňkem moderního muže i sebejisté ženy.

Parfémovanou vodu Amouage Opus VII ocení ženy a muži, kteří upřednostňují vůně s hlubokým významem a naprostou nadčasovostí. Navždy si získá ty, kteří mají rádi dřevité vůně, a potěší samozřejmě také každého, kdo dokáže ocenit skutečnou kvalitu, originalitu a preciznost v každém kroku výroby parfémů. Opus VII se hodí na den i na večer a to po celý rok. Jeho hřejivou stránku nejvíce oceníte v chladných měsících. Svému nositeli vždy poskytne dotyk nadčasového stylu a svou unikátností plnou významu mu spolehlivě pomůže vystoupit z davu.

Kromě úchvatných vůní, které jsou výsledkem výrobního procesu s těmi nejpřísnějšími standardy kvality, zaujmou všechny parfémy značky Amouage také svým naprosto luxusním balením. Flakon Opus VII přitažlivě oblých tvarů v nádherné matné černé barvě se zlatými ozdobnými prvky nadchne elegantním vytříbeným designem značícím přepychovost. Balení doplňuje nesmírně stylová, jemnou prostostí sofistikovaná světlá krabička s nápaditým prvkem pečeti.

Amouage Opus VII - nádherná nadčasově klasická vůně narozená z letitého umění haute parfumerie.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
Druh vůně
aromatická, zelená

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.

Recenze Amouage Opus VII