Amouage Opus IV parfémovaná voda unisex

Amouage Opus IV parfémovaná voda unisex
Amouage Opus IV parfémovaná voda unisex
Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.
Poškozený obal
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
9 010

Ušetříte 65%
100 ml
3 087

Kód: AMU05425 | 4 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 14. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 14. 5. 2021

Popis Amouage Opus IV
Složení

Amouage Opus IV je aromatická balzámová vůně pro muže a ženy s hřejivě kořenitou stránkou. Tato parfémovaná voda od nezávislé luxusní značky parfémů sídlící v Londýně a čerpající inspiraci z bohatého a pestrého dědictví svého rodiště v Sultanátu Omán je vynalézavá, inspirující, nadčasově klasická a stejně jako všechny parfémy Amouage se vyznačuje naprosto unikátní inspirativností.

Parfémovaná voda Opus IV patří do luxusní kolekce značky Amouage. Library Collection zahrnuje desítku vůní vytvořených jako nadčasová vonná dobrodružství, která se neohlížejí na momentální módní trendy. Každá z pozoruhodných skvostných vůní z této kolekce oslavující integritu, originalitu a mistrovství se inspiruje vzpomínkami a významnými milníky lidských životních poutí. Parfémované vody Opus jsou označené „kódy“ od I do X naznačujícími jejich status jakožto ucelené dílo v rámci větší kolekce. Všechny se vzpírají běžné klasifikaci, překračují pohlaví a umožňují svému nositeli vytvořit si vlastní unikátní příběh. Kolekce vůní Library Collection je poetickou poctou umění žít.

Parfémovaná voda Amouage Opus IV je nádhernou vysoce nápaditou vůní vytvořenou za účelem rozšiřování specifického povědomí a podpory dobré věci. Od prosince 2010 do stejného měsíce následujícího roku značka Amouage totiž věnovala 50 % zisku z prodeje Opus IV na ománský program boje proti HIV/AIDS (National HIV/AIDS Prevention and Control Program in Oman). Renomovaný návrhář parfémů Jacques Flori stvořil čtvrtý klenot v řadě Library Collection, nadčasově klasická vůně zrozená z dávného umění skutečně mistrovského parfumérství.

Vonná kompozice Amouage Opus IV se v hlavě otevírá jasnými živoucími tóny koriandrového oleje, citronu, mandarinky a grapefruitu. V srdci zavoní exotický olej elemi, kardamom, kmín, šípek, lístky fialky a růže. Základ vůně Opus IV tvoří labdanum. Poselstvím inspirativní a nápadité parfémované vody Opus IV je šíření poznání a boj proti ignoranci. Dokonale vyvážená nápaditá kompozice dokonale ztělesňuje hluboký význam a naději.

Parfémovanou vodu Amouage Opus IV ocení ženy a muži, kteří upřednostňují vůně s pravým poselstvím a naprostou nadčasovostí. Navždy si získá ty, kteří mají rádi aromatické vůně s hřejivě kořenitými notami, a potěší samozřejmě také každého, kdo dokáže ocenit skutečnou kvalitu, originalitu a preciznost v každém kroku výroby parfémů. Opus IV se hodí na den i na večer a to po celý rok. Hřejivá stránka této vůně však nejvíce vynikne v chladnějších měsících. Svému nositeli vždy poskytne dotyk nadčasového stylu a svou unikátností plnou hlubokého významu mu spolehlivě pomůže vystoupit z davu.

Kromě úchvatných vůní, které jsou výsledkem výrobního procesu s těmi nejpřísnějšími standardy kvality, zaujmou všechny parfémy značky Amouage také svým naprosto luxusním balením. Flakon Opus IV přitažlivě oblých tvarů v nádherné matné světlé barvě se zlatými ozdobnými prvky nadchne elegantním vytříbeným designem značícím přepychovost. Balení doplňuje nesmírně stylová, jemnou prostostí sofistikovaná světlá krabička s nápaditým prvkem pečeti.

Amouage Opus IV - nadčasově klasická vůně s významným poselstvím.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
Druh vůně
aromatická, kořenitá

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.

Recenze Amouage Opus IV