American Crew Classic

sprej střední zpevnění

American Crew Classic sprej střední zpevnění
American Crew Classic sprej střední zpevnění
250 ml

Kód: ACR1320 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Šampon Revlon Professional získáte k nákupu produktů značek Revlon Professional, Orofluido a American Crew za více než 500 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
American Crew Classic
250 ml

Popis produktu American Crew Classic

Popis:
American Crew Medium Hold Spray Gel je sprej určený pro muže, kteří chtějí docílit přirozeného vzhledu. Vynikající fixační schopnost zajišťuje vlasům střední zpevnění a dokonalou pružnost. Nízké pH zabraňuje nadměrnému vysoušení vlasů a vlasové pokožky. Obsažené sunscreeny chrání vlasy před teplem a slunečními paprsky. Sprej dlouhodobě udržuje tvar vlasů. Snadno se aplikuje. Neobsahuje alkohol.
Vsaďte na přirozený vzhled se sprejem pro zpevnění vlasů od American Crew!

Účinky:

  • zpevňuje vlasy
  • fixuje
  • dodává pružnost
  • zabraňuje vysoušení vlasů a vlasové pokožky
  • chrání před UV zářením

Složení:

  • gel Aloe Vera – hydratuje, zklidňuje
  • PVP/VA kopolymer – poskytuje pevné držení účesu
  • extrakt ze šalvěje – dodává pevnost vlasové struktuře
  • výtažek z ženšenu – zvyšuje ovladatelnost vlasů

Typ vlasů:
Pro všechny typy a délky vlasů.

Jak aplikovat:
Nastříkejte do vlhkých nebo suchých vlasů a stylujte podle potřeby.

Vlastnosti

Aktivní látky
aloe vera
Konzistence
sprej
Účinek
definice a textura, fixace

O značce American Crew

Kosmetika American Crew – revoluce v úpravě zevnějšku mužů. Značka American Crew se zrodila roku 1994, kdy se stylista a holič David Raccuglia rozhodl provést revoluci v kadeřnictví a úpravě zevnějšku mužů. Dnes se v téměř 60 zemích světa prodávají pod značkou American Crew přípravky pro péči o pleť a úpravu vlasů vyznačující se nepopiratelnou kvalitou a účinností. 

David Raccuglia, výrazná osobnost ve světě vysokého stylu, se svou značkou American Crew neúnavně pomáhá pánským kadeřníkům a stylistům posouvat jejich služby na zcela novou úroveň. Filosofií, která za tímto úsilím stojí, je vědomí, že se stále více mužů skutečně zajímá o to, jak to vypadají, a tento trend mužů budujících svou image se prolíná všemi věkovými a demografickými skupinami.

American Crew není jen life-stylovou značkou a dodavatelem do salonů krásy. Je milníkem v historii péče o zevnějšek mužů a vedoucí salonní značkou vytvořenou pro muže specificky podle požadavků profesionálních stylistů. Zakládá si na své inovativnosti a neustálém průkopnictví nejnovějších stylů. Značku American Crew milují profesionální kadeřníci i celebrity a její zástupci patří k těm, kdo udává tón a trendy v úpravě mužského zevnějšku.