Al Haramain Signaturetoaletní voda pro muže

Al Haramain Signature toaletní voda pro muže
Al Haramain Signature toaletní voda pro muže
100 ml
604

Kód: AHR0098 | 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Al Haramain Signature
Složení

Al Haramain Signature je moderní toaletní voda pro sebevědomé muže, kteří prahnou po výjimečném a exkluzivním vonném zážitku. Esenciální kompozice s nepředvídatelnými a výraznými účinky, s níž se budete cítit volní. Vůně, která se stane vizitkou vaší elegance a hrdosti.

Toaletní voda pro muže Al Haramain Signature mísí hned několik ryze mužských složek, mezi něž patří tabák, ambra, santalové dřevo nebo mech. Spojení, které ve vás vyvolá touhu po poznání a dobrodružství. Oslňte ženy tím nejromantičtějším způsobem, jež bude vycházet přímo z vašeho těla.

Al Haramain Signature je orientální toaletní vůně založená na jednoduchosti, čemuž odpovídá také průhledný flakónek příjemných tvarů. V jeho srdci se ukrývá to, co lze označit za dokonalý esenciální zážitek, kterému se můžete oddávat při jakékoliv společenské události. Volte prověřenou kvalitu.

Složení

Složení
ambra, mech, santalové dřevo, tabák
Druh vůně
dřevitá

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

Recenze Al Haramain Signature