Acqua dell' Elba Blu Men dárková sada I. pro muže

Acqua dell' Elba Blu Men dárková sada I. pro muže
Acqua dell' Elba Blu Men dárková sada I. pro muže
dárková sada I. pro muže

Kód: ACE0103 | Toto zboží není momentálně k dispozici

toaletní voda 50 ml + sprchový gel 50 ml

Popis Acqua dell' Elba Blu Men
Složení

Hledáte ideální dárek pro svou drahou polovičku, bratra či tatínka? Pánský parfémový set Acqua dell' Elba Blu Men zaručeně potěší každého muže.

Vlastnosti:

  • set obsahuje vůni a kosmetické doplňky ze stejné kolekce
  • parfémovaná kosmetika prodlouží výdrž vůně
  • vůně vhodná pro každodenní nošení

Sada obsahuje:

  • toaletní voda 50 ml
  • sprchový gel 50 ml

Složení

Druh vůně
aromatická
Typ sady
dárková sada

O značce Acqua dell' Elba

Parfémy Acqua dell' Elba jsou inspirovány kouzlem Středomoří. Každý parfém obsahuje ingredience, které jsou k nalezení přímo na ostrově Elba. Jedná se o autentické, vzdušné, okouzlující a svěží vůně, které vás v mžiku přenesou na břeh tajuplného ostrova. Jeho atmosféru a především aroma tamější přírody si dokonce prý zamilovala Paolina Bonaparte, sestra Napoleona.

Paolina již tehdy dostala nápad na výrobu jedinečných parfémů, které by dokázaly směle konkurovat tradičním francouzským parfémům. Na tuto myšlenku se značka Acqua dell' Elba rozhodla navázat. Díky tomu si mohou zákazníci po celém světě naplno užívat neobyčejné vůě Acqua dell' Elba, které jsou navrženy s vášní k ostrovu Elba.

Produkty Acqua dell' Elba jsou vytvářeny v malé laboratoři v Marciana Marin. Parfémy Acqua dell' Elba evokují vzpomínky na příjemnou dovolenou v harmonii s přírodou a mořem. Vůně Acqua dell' Elba jsou určené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, transparentnost, čistotu a průzračnost.

Recenze Acqua dell' Elba Blu Men