Přejít na hlavní obsah

Plesové třpytky & lesk: Blýskněte se luxusním líčením i tělovou péčí

6. 1. 2023

Jana Potužníková

Čtení na 3 minuty

Odložte stud a buďte vidět! Objevte krásu, která si hraje s luxusními odlesky a perfektně se hodí na taneční parket. Tak trochu v glamour stylu, tak trochu v party looku – ale v každém případě slavnostně.

Od hlavy po paty v lesku a třpytu 

Plesy. Třpytky. Lesk. To patří jednoznačně k sobě! Pojďte se třpytit a blýsknout taky. Od hlavy až po paty. V rámci body rutiny i líčení.  Poradíme, jak zazářit na tanečním parketu. 

Třpytky ve vaně, ve sprše i při mazání 

Vykoupat se ve zlatě a přidat další vrstvu luxusu díky tělovému mléku? Můžete mít klidně oboje. Už samotná péče o pokožku celého těla může s trochou třpytek získat úplně jiné rozměry a proměnit se v božský rituál krásy. A kdyby to pořád nestačilo, jsou tu ještě třpytky, které můžete na závěr body rutiny nanést na tvář i celé tělo. Prakticky kamkoliv! 

Rozmazlujte svou pokožku zlatem

Vlasy hoďte do vysokého lesku 

Vlasy budou vždycky poutat pozornost jako jedny z prvních. Měly by ji tedy přitahovat v tom nejlepším smyslu slova, a k tomu ani trendy sestřih nestačí. Ale když přidáte péči plnou lesku? Jednoznačně hvězda parketu! 

Nejkratší cesta k perfektnímu glam účesu

Face to face 

Chcete třpytky a lesk promítnout do líčení? Pak prozkoumejte rozjasňující podkladové báze, rozjasňující make-upy, rozjasňovače a rozjasňující pudry, ale i fixační spreje, které umí dodat dotek toho správného lesku na závěr. Kombinovat všechno ale nezkoušejte. Chcete být královna plesu, ne lesku jak blesku. Vyberte si, jestli akcentujete make-up jako takový, nebo si třpyt a lesk zvolíte v detailech.  

Rozjasněte tváře

Oči nebo pusa? Promyslete, co necháte zářit 

I když budete chtít hodně vyniknout, znovu to promyslete. Budou se třpytit oči? Určitě nezapomínejte na podkladovou bázi, protože třpytivé oční stíny mívají tendenci opadávat a bude dobré si jejich výdrž pojistit. Také to pak znamená, že s třpytivým líčením očí bude potřeba mírnit se u výrazných rtů. A zase naopak. 

Líčení plné lesku a třpytu

Vytaste drápky! 

A co nám ještě zbývá? Třpytivé nehty. Je jedno, jestli si dáte jen občas klasické laky na nehty, vyznáváte gel laky na nehty nebo máte doma dokonce na výběr a pořádnou výbavu na manikúru k tomu. Ve všech případech se dá sáhnout po třpytu i vyšším lesku. A dokonce ani nemusíte dokupovat samotné nové laky na nehty. Najděte si třpytky na nehty. Můžete je přidat k lakům, které už máte doma.  

Pro opravdu slavností lakování

Plesujte,  třpyťte se, hrajte o vysoký lesk a užijte si nádech téhle atmosféry klidně i během neprotančených dní a nocí…