Třpytky na nehty a třpytivé laky na nehty

Třpytky na nehty a třpytivé laky na nehty
Filtr
Cenové rozpětí

Dárky a akce
Hodnocení
  •   5
  •   1
Nejprodávanější

Jak na třpytivé nehty

Čeká vás letní party, silvestrovská noc, rozlučka se svobodou nebo jiná příležitost, kdy jednoduše chcete zazářit? Pak vsaďte na lak na nehty se třpytkami, samotné třpytky nebo glitry na nehty. Jejich efekt je okamžitý a velmi působivý. Čím můžete své nehty ozdobit?

Třpytky na nehty

S třpytivým práškem nebo také s glitry na nehty v kelímku můžete ozdobit celé nehty nebo pouze jejich část. Je to jednoduché. Jak použít třpytky na nehty?

  • Nasypte je do průhledného laku, promíchejte a nehty s ním jednoduše nalakujte. Můžete smíchat i několik odstínů třpytek a vytvořit si tak originální barevnou kombinaci.
  • Další možností je nejprve nehty nalakovat, a ještě mokré je ponořit do kelímku se třpytkami. Takto docílíte skutečně intenzivního třpytivého výsledku.
  • Anebo si nehty nejprve nalakujte a nehte je zcela uschnout. Poté naneste lak jen na část nehtu (popř. jen na konečky nehtů ve stylu francouzské manikúry). Velmi efektního sofistikovaného výsledku dosáhnete, pokud necháte třpytivý pouze jeden z nehtů – ideální je prsteníček.
  • Třpytkami můžete čerstvě nalakované nehty také pouze posypat. Můžete si pomoci zatlačovačem kůžičky nebo jinou pomůckou s ploškou, která poslouží jako malá lopatka a třpytky či glitry se na nehty snadno snesou.

Třpytivý lak na nehty

  • Vám ušetří práci. Třpytky jsou obsaženy přímo v laku na nehty a práce se třpytivým lakem na nehty bude celkově mnohem čistší.
  • Originální mix odlesků jako se sypkými třpytkami si s nimi sice nevytvoříte, ale můžete vybírat z široké škály odstínů od sytě rudých po duhové s jemným shimmerem nebo až metalickým finišem.
  • Třpytivý lak na nehty můžete nanášet přímo na nenalakovaný nehet nebo jako finální vrstvu.

Náš tip: Pomocí laku se třpytkami nebo třpytek si můžete vykouzlit i ombré nehty. Krásně vypadá jedna barva, která se ztmavuje směrem ke konečkům nehtů nebo můžete propojit dva různé odstíny.

Způsobů, jak použití třpytky na nehty, je celá řada. Řiďte se proto svým vlastním vkusem. Doplňte s nimi váš zářivý outfit, nebo nehte nehty vyniknout s jednoduchým outfitem. Připravte se, že odstranit lak se třpytkami vám zabere o něco více času, proto nezapomeňte na kvalitní odlakovač. Zaručujeme, že zářivé nehty vám zaručeně zvednou náladu. Tak vzhůru do nich!

Tip na závěr: Nedáte na třpytky dopustit, a to nejen na nehtech? Zkuste také úžasné třpytky na obličej nebo třpytivou rtěnku!