Rozjasňující make-up

Věk je jen číslo a na vaší pleti nebude znát! Rozjasňující make-up je skvělým pomocníkem, který by v kosmetické taštičce měla mít nejen každá žena se zralou pletí. Díky obsahu pigmentů, které odrážejí světlo, vdechne život každé mdlé, unavené a bledé pleti.

 

Rozjasňující make-up plní podobnou funkci jako rozjasňovače - vaši pleť oživí, omladí a dodá jí zdravý vzhled. Je vhodný pro všechny typy pleti, snadno se nanáší a umí toho opravdu hodně:

  • Sjednocuje tón pleti a rozzáří ji.
  • Dodá pleti svěží mladistvý vzhled.
  • Zakrývá nedokonalosti, jako jsou vrásky či pigmentace.
  • Opticky vyhlazuje jemné linie.

Některé typy rozjasňujícího make-upu navíc chrání pleť před UV zářením a jsou odolné vůči vodě – lepšího společníka na dovolenou byste hledali jen těžko.

Jak nanášet rozjasňující make-up?

Rozjasňující make-upy se obvykle vyrábí v tekuté či krémové konzistenci, a tak je jejich výhodou všestrannost nanášení. Můžete použít štětec nebo klidně prsty. Nejpřirozenějšího a zároveň svěžího juicy výsledku ale dosáhnete jedině s houbičkou na make-up.

Navraťte pleti mladistvý jas a uberte jí pár let i bez make-upu. Stačí, když si jednou za čas dopřejete chvilku pro sebe a použijete rozjasňující krém nebo sérum!

celý text skrýt text

Nejprodávanější