MUA Makeup AcademyShadow Liner voděodolná gelová tužka na oči

MUA Makeup Academy Shadow Liner voděodolná gelová tužka na oči
MUA Makeup Academy Shadow Liner voděodolná gelová tužka na oči
odstín Deep Brown 1.5 g
104

Skladem | Kód: MUC08933
1
Zásilkovna
Již zítra čtvrtek 20. 1. 2022
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 20. 1. 2022

Oční linky MUA Makeup Academy Shadow Liner podtrhnou a zvýrazní každé líčení a zajistí vám svůdný pohled.

Vlastnosti:

  • sytá a intenzivní barva
  • vykreslí přesnou linii
  • vytvoří atraktivní dramatický vzhled
  • produkt je voděodolný

Jak používat:
Nakreslete jemným tahem linku na víčko. Nechte zaschnout.

Vlastnosti

Odstín
hnědý

Profesionálně vypadající líčení i pro ty, kdo se snaží omezit nebo vůbec nevyužívat složky živočišného původu. Britská značka MUA Makeup Academy přináší 100% veganskou dekorativní kosmetiku, která umožňuje dosáhnout vzhledu podle posledních trendů v líčení a přitom je cenově dostupná pro každého.

MUA Makeup Academy kosmetika pochází z Londýna, anglické metropole známé pro svou multikulturnost a etnickou rozmanitost. I proto se značka MUA při výrobě své kosmetiky snaží být co nejvíce inkluzivní. To znamená širokou škálu odstínů a typů produktů, ze kterých si opravdu všichni můžou vybrat to, co sedí jejich podtónu pleti a zdůrazní jejich přirozenou krásu. Inspiraci čerpá tým MUA z myšlenky, že make-up spojuje všechny lidi. A tak chce naplnit potřeby každého milovníka líčení, ať už je z jakéhokoli prostředí kulturního, sociálního či etnického.

Vyzkoušejte i vy produkty dekorativní kosmetiky, která vám umožní vytvořit dokonalý look pro jakoukoli příležitost a objevit v sobě skrytého umělce či vizážistu. Mezi nejoblíbenější MUA kosmetické produkty patří například paletka MUA Makeup Academy Palette. Můžete si vybrat z různých velikostí – některé obsahují 6 krásně pigmentovaných očních stínů, jiné 15 či 20. Nenechte si ujít ani precizní tužku na obočí s kartáčkem MUA Brow Define nebo mnoho odstínů tekutého krycího korektoru MUA Pro/Base.