DermalogicaDaily Skin Health ochranný krém na obličej SPF 50

Dermalogica Daily Skin Health ochranný krém na obličej SPF 50
Dermalogica Daily Skin Health ochranný krém na obličej SPF 50
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 983

Ušetříte 34%
50 ml
1 295

Skladem | Kód: DLO2837
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Ochranný opalovací přípravek Dermalogica Daily Skin Health je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci.

Vlastnosti:

  • chrání kůži před UVA i UVB zářením
  • intenzivně hydratuje
  • vyživuje pleť
  • působí preventivně proti stárnutí pokožky
  • nezanechává na kůži bílé fleky

Jak používat:
Naneste na čistou pleť před pobytem na slunci.

Kompletní složení:

ACTIVE AVOBENZONE, OCTINOXATE. UV SMART BOOSTER TECHNOLOGY: AN ENCAPSULATED COMPLEX OF ANTIOXIDANT VITAMINS C AND E, SCAVENGES UV-INDUCED FREE RADICALS WHILE ENHANCING PHOTOPROTECTION. OLEOSOME TECHNOLOGY: A SAFFLOWER-DERIVED, SUNSCREEN-FILLED CAPSULE THAT PROVIDES ENHANCED MOISTURIZATION WHILE BOOSTING SPF. VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED AND CAMELLIA SINENSIS (GREEN TEA): SOOTHING BOTANICAL EXTRACTS THAT PROVIDE ANTI-ENZYME AND ANTIOXIDANT PROTECTION. MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE (VITAMIN C) AND TOCOPHEROL (VITAMIN E): ANTIOXIDANTS THAT IMPROVE SKIN SMOOTHNESS AND SOFTNESS, AND HELP CONTROL DAMAGE CAUSED BY FREE RADICALS. Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)

Příběh americké značky Dermalogica se začal psát v první polovině osmdesátých let minulého století, kdy zkušená kožní terapeutka Jane Wurwand otevřela postgraduální školící a výzkumné zařízení The International Dermal Institute. V roce 1986 Jane založila společnost Dermalogica, jejímž cílem je dodávat na trh kvalitní kosmetické přípravky bez obsahu syntetických barviv i vůní, minerálních olejů, denaturovaného alkoholu a dalších potenciálně škodlivých látek. Dermalogica si zakládá na tom, že k výrobě svých produktů používá jen ty nejvybranější ingredience.

Všechny výrobky značky Dermalogica pomáhají udržovat kůži v optimální kondici a současně zlepšují její vzhled. Kosmetika Dermalogica je účinná, bezpečná a v neposlední řadě ekologicky šetrná. Nabídka značky Dermalogica jistě zaujme všechny jedince, kteří nehledají luxus, ale funkčnost a potýkají se s dermatologickými problémy.