Carolina Herrera 212 VIP Mendeostick pro muže

Carolina Herrera 212 VIP Men deostick pro muže 75 ml
Carolina Herrera 212 VIP Men deostick pro muže 75 ml
deostick pro muže 75 ml

Kód: CHR0109 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Carolina Herrera 212 VIP Men

Deostick pro muže Carolina Herrera 212 VIP Men výborně doplňuje toaletní vodu ze stejné řady. Ochrana před potem je velmi důležitá a váš deodorant by neměl nikdy zklamat. Vychutnejte si silnou péči s příjemnou vůní mučenky, zázvoru, pepře, limety nebo kaviáru. Může vás ohromovat každý den.

O značce Carolina Herrera

„Cítím zodpovědnost k ženě dneška – zodpovědnost, aby se cítila sebejistě, moderně a mezi všemi ostatními krásně.“ Slova venezuelské módní návrhářky Caroliny Herrery se odráží v ideách značky, které v roce 1980 vdechla život a propůjčila své jméno.

Ovlivněna mezinárodní kulturou i módou vynikala Carolina Herrera výjimečným osobním stylem od samého začátku. S podporou Diany Vreeland, legendární módní editorky Vogue, debutovala se svou kolekcí v newyorském Metropolitan Club a dočkala se uznání kritiků. Brzy oblékala Jacqueline a Caroline Kennedy, Lauru Bush a později i Michelle Obamu.

Do světa vůní značka úspěšně pronikla v roce 1988 a představila první parfém Carolina Herrera. Později veřejnost ohromila zejména kolekce Carolina Herrera 212, která svým názvem odkazuje na milovaný Manhattan, nebo parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl. I ta, stejně jako další vůně a celá značka, představuje luxus, eleganci a nadčasovost.

Recenze Carolina Herrera 212 VIP Men