Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme balzám po holení pro muže

Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme balzám po holení pro muže
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme balzám po holení pro muže
100 ml

Kód: YSL0321 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Vybrané značky nyní se slevou 20 %. V košíku stačí zadat kód brands20 Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
Složení

Balzám po holení pro muže Yves Saint Laurent La Nuti de L’Homme dokonale doplňuje toaletní vodu stejné řady. Ihned zklidňuje a tiší oholenou pokožku. Hydratuje, stimuluje a ošetřuje. Pleť je hladká, zklidněná s jemnou pikantní vůní, která je svůdně kořeněná a ideální pro každého opravdového muže.

Složení

Konzistence
balzám

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme