Yves Saint Laurent Kouros voda po holení pro muže

2×
Yves Saint Laurent Kouros voda po holení pro muže
Yves Saint Laurent Kouros voda po holení pro muže
100 ml

Kód: YSL0105 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Yves Saint Laurent Kouros
Složení

Voda po holení pro muže Yves Saint Laurent Kouros velmi dobře doplňuje toaletní vodu stejné řady. Zklidní podrážděnou pleť po holení. Zanechá ji plnou svěžesti, jemnosti a vůně, která je jako stvořená pro muže, který ví, jak má žít a jaký je. Prohřeje všechny vaše smysly a dodá vám svádivou sílu a umění projevovat přirozenou vášeň.

Složení

Složení
koriandr, bergamot, med, vanilka, tonka fazole
Konzistence
voda

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Kouros2