VeetEasyWax náhradní vosková náplň pro všechny typy pokožky

1×
Veet EasyWax náhradní vosková náplň pro všechny typy pokožky
Veet EasyWax náhradní vosková náplň pro všechny typy pokožky
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
186

Ušetříte 32%
125
50 ml
Kód: VEE1236 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 29. 9. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 29. 9. 2021

Popis Veet EasyWax
Vlastnosti

Pro dokonale hladké nohy bez chloupků již nemusíte do salonu krásy. Náhradní vosková náplň pro všechny typy pokožky Veet EasyWax vám pomůže dosáhnout perfektních výsledků v pohodlí domova. Snadno a rychle odstraňuje chloupky, přináší až 4 týdny hladké pokožky bez chloupků a navíc se hodí i pro citlivou kůži.

Vlastnosti:

  • náhradní vosková náplň pro elektrický depilační set Veet EasyWax
  • zajišťuje až 4 týdny hladké pokožky bez chloupků
  • rychle a šetrně odstraňuje chloupky
  • zachytí i velmi krátké chloupky
  • vytrhává chloupky i s kořínky
  • nedráždí ani citlivou pokožku
  • snadno se používá

Jak používat:
Voskovou náplň vložte do ohřívače Veet a nechte ji nahřát. Poté nanášejte vosk přímo na pokožku ve směru růstu chloupků. Na vosk následně přiložte pásek, přitlačte jej k pokožce a následně jej po směru růstu chloupků strhněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
citlivá, pro všechny typy pokožky

O značce Veet

Veet je přední značkou v oblasti depilace a efektivního odstraňování chloupků. S více než 80 letou tradicí se Veet stal symbolem sametově hladké pokožky bez chloupků. Vysoká kvalita, snadné použití, bezpečnost a nezávadnost jsou základem úspěchu značky Veet.

Veet je značka, kterou můžete doslova cítit pod rukama. Všechny produkty Veet jsou navrženy tak, aby vám přinesly krásnou hladkou pokožku. Ať už chcete odstranit chloupky z podpaží, třísel nebo třeba nohou, vždy můžete s jistotou sáhnout po výrobcích Veet.

Široká produktová řada je přizpůsobena pro všechny typy pokožky. Příjemným efektem pro vás bude eliminace zarůstání chloupků. Některé přípravky Veet zabraňují až z 80 % zarůstání chloupků, které způsobuje holení.

Podívejte se do bohaté nabídky vysoce kvalitních a účinných přípravků Veet na odstranění chloupků, vyzkoušejte, jaký způsob depilace je pro vás ten nejvhodnější, vyberte si odpovídající produkt a vydejte se společně s Veet na rychlou a pohodlnou cestu za hladkou kůží.

Recenze Veet EasyWax1