The Different Company Sublime Balkissparfémovaná voda pro ženy

The Different Company Sublime Balkiss parfémovaná voda pro ženy
The Different Company Sublime Balkiss parfémovaná voda pro ženy
50 ml
2 560

Kód: TDC0365 | Více než 5 ks skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Zásilkovna
úterý 7. 7. 2020
Osobní odběr
úterý 7. 7. 2020

Popis parfému The Different Company Sublime Balkiss
Složení

Sublime Balkiss je květinová vůně pro ženy s výraznou chyprovou stránkou. Patří do portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů The Different Company. Filosofie této značky vzniklé v roce 2000 je založena na oslavě potěšení smyslů, kráse a výjimečnosti pravých francouzských parfémů a unikátnosti designových flakonů. Cílem The Different Company je nabízet výjimečné zboží s moderní vizí luxusu založenou na kořenech slavné tradice vysoké parfumerie (haute parfumerie).

Parfémovaná voda The Different Company Sublime Balkiss je inspirovaná Královnou ze Sáby, jejíž pravé jméno znělo právě Balkiss. Tvůrkyně, renomovaná návrhářka parfémů Celine Ellena, vtělila do vůně Sublime Balkiss nesmírnou krásu, moudrost a záhadnost vládkyně starověkého království, která i po staletích stále fascinuje a okouzluje. Sublime Balkiss se v hlavě otevírá tóny bergamotu a lístků fialky. V srdci zavoní bulharská růže, konvalinka, černý rybíz a šeřík a základ je tvořen akordy kakaa, pačuli a vřesovce.

Vysoce ženská, vznešená a okouzlující parfémovaná voda Sublime Balkiss je moderní chyprovou vůní s netypickým pojetím. Nabízí šťavnaté, bohaté a jiskřivé stránky na hladkém zemitém základu, je plná překvapení a současně přináší dotyk povědomosti. The Different Company Sublime Balkiss je vůně pro ženu, kterou stejně jako tvůrkyni parfému okouzluje záře filmových hvězd 40. let, pro ženu, která miluje kombinaci elegance a záhadnosti.

Vysoce originální a elegantní parfémovaná voda Sublime Balkiss se dokonale hodí na zvláštní příležitosti, ale dá se nosit i přes den, kdykoli její nositelka zatouží po dotyku výjimečnosti. Zamilují si zejména ženy, které hledají zajímavou intepretaci klasických chyprových parfémů. Nadchne také každou dámu, která má ráda květinové vůně v nápaditých kompozicích a dokáže ocenit skutečnou kvalitu, unikátnost a modernost vystavěnou na tradičních základech.

Všechny parfémy The Different Company kromě mistrovských kompozic vůní a neúprosné kvality a luxusnosti všech surovin vynikají také svým balením. Přímo ikonické flakony značky, vyrobené z unikátního špičkového skla, jsou pravým ztělesněním luxusu, moderním a ekologickým mistrovským dílem. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o parfémovanou vodu The Different Company Sublime Balkiss a zamilujte se do elegantní a okouzlující vůně, kterou by s radostí nosila i samotná Královna ze Sáby! Díky vytříbené kvalitě a luxusu vůně a úchvatnosti designového flakonu doplněného elegantní krabičkou je Sublime Balkiss také dokonalým dárkem pro ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

The Different Company Sublime Balkiss – elegantní, okouzlující, vznešená a vysoce ženská vůně s dotykem záhadnosti.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, lístky fialky
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
černý rybíz, růže, šeřík, konvalinka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kakao, vřesovec, pačuli
Druh vůně
květinová, chypre

O značce The Different Company

The Different Company je francouzská značka nikových (niche) parfémů s filozofií založenou na oslavě potěšení smyslů, kráse a výjimečnosti pravých francouzských parfémů a unikátnosti designových flakonů. Cílem The Different Company je nabízet výjimečné zboží s moderní vizí luxusu založenou na kořenech slavné tradice vysoké parfumérie (haute parfumerie). Značku The Different Company založili v roce 2000 Jean Claude Ellena aThierry de Baschmakoff. Záhy se k nim se stejnou vášní k parfemářství připojil Luc Gabriel, současný prezident společnosti.

Dnes má The Different Company na svém kontě více než dvě desítky unikátních luxusních parfémů a také celou řadu úchvatných vonných svíček a další luxusní doplňkové zboží. Vůně značky The Different Company naleznete v těch nejlepších světových parfumériích a luxusních hotelech po celém světě.

Všechny parfémy The Different Company kromě mistrovských kompozic vůní a neúprosné kvality a luxusnosti všech surovin vynikají také svým balením. Přímo ikonické flakony značky, vyrobené z unikátního špičkového skla, jsou pravým ztělesněním luxusu, moderním a ekologickým mistrovským dílem. Každé úchvatné vonné dílo značky The Different Company v sobě spojuje špičkovou parfemářskou kvalitu a unikátní design, a skutečně nebývalým způsobem tak obohatí vaši kosmetickou výbavu nebo se může stát dokonalým dárkem pro vaše blízké.

Recenze The Different Company Sublime Balkiss