PayotMy Payot Gelée Glow hydratační gelový krém s vitamíny

Payot My Payot Gelée Glow hydratační gelový krém s vitamíny
Payot My Payot Gelée Glow hydratační gelový krém s vitamíny
Nové
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
994

Ušetříte 30%
50 ml
695

Kód: PAY01116 | Skladem
1
U Vás poštou
pondělí 25. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 24. 10. 2021

Vlastnosti

Typ pleti
normální, smíšená
Účinek
hydratace, regulace nadbytečného mazu, rozjasnění, výživa
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na den i noc
Aktivní látky
vitamin C

O značce Payot

Staňte se aktivními tvůrkyněmi své krásy. Přidejte se k ženám, kterým značka Payot už 100 let pomáhá při každodenních kosmetických rituálech, jež proměňuje ve výjimečný zážitek. Myslí při tom na ženy v jakékoliv etapě života a odráží potřeby rozličných typů pleti. Za jejím úspěchem tak stojí hlavně autentičnost a důvěra.

Payot vychází ze zkušeností a péče profesionálních kosmetiček, která v domácím prostředí pokračuje právě prostřednictví kosmetických přípravků. Payot kosmetika je založena na nejnovějších vědeckých výzkumech, inovačním složení, ale i na tom, jak ji smyslově vnímáme. Proto má pleťová péče Payot vyladěné také vůně, barvy či textury. Charakteristické zaoblené nádobky jsou pak inspirovány ženskými křivkami.

Abyste i vy napomohli své pleti ke kráse, vyzkoušejte například chronoaktivní krém Payot z kolekce Blue Techni Liss, který pleť perfektně ochrání před vnějšími agresivními vlivy. Řada My Payot je pak zaměřena hlavně na rozjasnění pleti a pokud potřebujete vyrovnat její barevný tón, vsaďte na Payot CC krém.

Recenze Payot My Payot Gelée Glow