Nautica Voyage toaletní voda pro muže

34×
Nautica Voyage toaletní voda pro muže
Nautica Voyage toaletní voda pro muže
100 ml

Kód: NAU0086 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Nautica Voyage
Složení

Vydejte se za dobrodružstvím. Pánská toaletní voda Nautica Voyage vám na každé vaší cestě poskytne dostatek svěžesti i odhodlání. Nechte se unášet strhujícím přílivem vodních tónů, kamkoliv vás napadne!

  • ovocná vůně s dřevitými a vodními podtóny
  • v roce 2006 vytvořil parfémář Maurice Roucel
  • ideální zejména do jarních a letních dní

Složení vůně
Nespoutanost vůně se naplno projeví hned v úvodu, kdy ucítíte jiskrné tóny zelených listů a šťavnaté zelené jablko. Následně si svými čichovými smysly můžete vychutnat orosenou skleničku mimózy, kterou v kompozici doplňují vodní tóny lotosu a netradiční akord připomínající plátěnou plachtu jachty. Hřejivé cedrové dřevo v kombinaci s mořskými tóny, ambrou a pižmem pak tvoří přitažlivě mužný základ.

Příběh vůně
Už barva vůně Nautica Voyage připomíná chladnou a průzračnou mořskou hladinu, jméno značky zase evokuje loď pohupující se na divokých vlnách. Obojí je příslibem osvěžujícího přívalu energie, který oceníte nejen při sportovních aktivitách, ale i při procházce rozpálenými ulicemi města.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zelené listy, jablko
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lotos, mimóza
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, dubový mech, cedr, pižmo
Druh vůně
vodní, dřevitá

O značce Nautica

Nautica je americká módní značka, která byla založená v roce 1973. Nautica je symbolem americké sportovní klasiky, která se chlubí především používáním kvalitních materiálů. Značka byla původně zaměřena na výrobu kvalitního a pohodlného pánského oblečení vhodného pro plavbu lodí, tedy především námořní sporty.

Od té doby se značka vyvinula i jiným směrem než jen specializací ryze na jedno odvětví sportu a nabízí tak široký sortiment volnočasového oblečení pro muže ale i pro ženy, kteří preferují aktivní a dobrodružný život. V roce 1992 přišla Nautica na trh i s první kolínskou vodou pro muže. Nautica dnes vytváří sady svěžích parfémů pro muže i pro ženy. Všechny parfémy jsou tvořené v duchu této sportovní, pohodlné a svěží značky.

Recenze Nautica Voyage34