MaybellineBrow Fast Sculpt gelová řasenka na obočí

78×
Maybelline Brow Fast Sculpt gelová řasenka na obočí
Maybelline Brow Fast Sculpt gelová řasenka na obočí

Pokud jde o vaše obočí, můžete být zcela bez starostí. Gelová řasenka na obočí Maybelline Brow Fast Sculpt vám pomůže jej pročesat, vytvarovat a dodat jim barvu – to vše v jediném kroku. Díky kompaktnímu balení se vejde do každé kosmetické taštičky a oceníte jej i všude na cestách.

Vlastnosti:

  • pročeše a vytvaruje obočí
  • pokryje chloupky v obočí přirozenou barvou
  • zafixuje je v perfektním tvaru
  • s celodenní výdrží

Jak aplikovat:
Řasenkou Maybelline Brow Fast Sculpt vyčesejte obočí krátkými pohyby směrem nahoru.

Vlastnosti

Barva
transparentní

Historie značky Maybelline sahá do roku 1915, kdy si mladá Američanka jménem Mabel Williams namíchala originální přípravek pro zvýraznění očí. Jejího bratra Thomase to natolik nadchlo, že založil společnost Maybell Laboratories a začal se věnovat prodeji řasenek. Netrvalo dlouho a ženy po celých Spojených státech poptávaly Maybelline. Jejím cílem je nabízet zákazníkům prvotřídní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku.

V současnosti se Maybelline může pyšnit tím, že spolupracuje s předními módními návrháři na vytváření nových trendů v oblasti krásy. Oční stíny, laky na nehty, lesky na rty a další produkty značky Maybelline se snadno aplikují a mají dlouhotrvající účinek. Jsou efektní a v neposlední řadě bezpečné. Díky těmto vlastnostem si získaly obrovskou oblibu mezi profesionálními vizážisty i mezi běžnými zákazníky.

Dekorativní kosmetika Maybelline je synonymem dokonalého nalíčení, které dokáže podtrhnout váš osobitý styl.