Masky na oči

Nejprodávanější

Zatočte s unavenou pletí a kruhy pod očima. Oční masky vám nabídnou rychlou pomoc, díky které svou pleť osvěžíte a vyživíte. Vybírejte z masek na oči od osvědčených značek Filorga, Shiseido nebo Dermacol, které vyzdvihnou vaši krásu!

Co oční masky umí?

  • Hydratační oční maska povzbudí unavenou pleť, třeba po probdělé noci. Vyplní jemné vrásky i zklidní podrážděné oční okolí.
  • Kolagenové masky na oči vypnou povadlou pleť, vyživí ji a předejdou vzniku nových vrásek.

Nalepovací polštářek nebo krém?

  • Oční masky ve formě náplastí nebo polštářků stačí jednoduše nalepit na pleť a počkat. Během několika minut si pak budete užívat svěží pleť plnou energie.
  • Výhodou krémových očních masek je zase možnost aplikace v přesném množství a jen na určité místo. Použijte malé množství krému a jemně jej vmasírujte nebo vklepejte bříšky prstů do kůže.

Ať už si vyberete jakoukoliv z masek na oční okolí, prvním krokem je vždy důkladné odlíčení make-upu a vyčištění pleti. Pokožka si tak odpočine a lépe vstřebá účinné látky z krému nebo nalepovacího polštářku.

Jak jinak pečovat o oční okolí?

Kromě důkladné kosmetické péče, nezapomínejte ani na dostatek spánku nebo zdravý jídelníček. Proti otokům očí pomáhá také chlad, a tak je skvělou volbou chladicí gelová maska, díky které si vaše oči odpočinou.

Náš tip: Nevíte, kterou vybrat? Přečtěte si naši recenzi masek na oči!