La Martina Adios Pampamia Hombre

voda po holení pro muže 100 ml

La Martina Adios Pampamia Hombre voda po holení pro muže 100 ml
La Martina Adios Pampamia Hombre voda po holení pro muže 100 ml
La Martina Adios Pampamia Hombre voda po holení pro muže 100 ml
100 ml
543

Kód: LMA0168 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
La Martina Adios Pampamia Hombre
100 ml | 543

Popis parfému La Martina Adios Pampamia Hombre

Voda po holení pro muže La Martina Adios Pampamia Hombre dokonale doplní vůni ze stejné řady. Osvěží pleť, která je po holení podrážděná a začervenalá, provoní ji a dodá novou porci energie.

O značce La Martina

Parfémy La Martina | La Martina - vůně inspirovaná královským sportem. La Martina, celosvětově známá argentinská módní značka spjatá zejména s koňským pólem, navrhuje od svého založení roku 1986 v Buenos Aires módní oblečení, obuv a doplňky nejvyšší kvality. V roce 2006 rozšířila svou nabídku také o parfémy.
Na trh vůní La Martina vstoupila s dámským parfémem La Martina Mujer spojujícím květinové a orientální tóny. Mezi nejúspěšnější pánské parfémy značky patří svěží kořeněná vůně La Martina Hombre. Parfémy La Martina jsou vytvářeny ve spolupráci s návrháři vůní Jean-Christopherem Heraultem and Michelem Garnerem a jsou prodchnuté inspirací Argentinou a královským sportem nejen svými vůněmi, ale také elegantním balením s ikonickým logem odkazujícím právě ke koňskému pólu.
La Martina vyznává prostý a originální životní styl inspirovaný argentinským venkovem. Spojuje v sobě rustikální atmosféru s určitou rafinovaností, cení si tradice a klade důraz na přírodu, autentičnost a osobní styl. Mezi příznivce značky nepatří jen hráči a fanoušci koňského póla, ale také všichni, kdo vyznávají osobitý styl elegance spojující staré a nové, autentičnost a originalitu. 
„V oblasti značkové módy je nesmírně důležitá autentičnost a jedinečnost. Proto čerpám motivaci a inspiraci z nesmírně autentického sportu – koňského póla – a energie, s jakou se rozšířil z Argentiny do světa. Značka La Martina ztělesňuje tento královský sport.“ (Lando Simonetti, President CEO, La Martina)

Recenze La Martina Adios Pampamia Hombre

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!