Přejít na hlavní obsah
Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde parfémovaná voda unisex
Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde parfémovaná voda unisex
Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde parfémovaná voda unisex
Složenípopcorn, mrkev, kmín, sezam, černý pepř, frézie, vetiver, santalové dřevo, Ambrette (ibiškovec pižmový), kosatec, sturač, střelný prach
Druh vůněaromatická, dřevitá

La Fin Du Monde je dřevitá aromatická vůně pro muže a ženy. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Etat Libre d'Orange, která si se svým mottem „Parfém je mrtev, ať žije parfém!“ rychle vybudovala vynikající pověst pro své odvážné a neobvyklé kompozice s kontroverzními jmény i vizuálním pojetím. Všechny vůně Etat Libre d'Orange vznikají osvobozené od tradičních omezení parfumérského průmyslu, za naprosté kreativní svobody tvůrců. Také parfémovaná voda La Fin Du Monde se tak zrodila ze svobodné hry s osobními fantaziemi jako naprosto originální a provokativní vůně a je návratem k ideálu parfému – k jeho živočišné energii, smyslné síle a základnímu vyjádření těla a jeho touhy.

Parfémovanou vodu Etat Libre d'Orange La Fin Du Monde vytvořil renomovaný návrhář vůní Quentin Bisch. Její skutečně originální a poutavou inspiraci prozrazuje již název, který znamená „Konec světa“. S humorným nadhledem, značce Etat Libre d'Orange vlastním, uvádí její zástupci ke vzniku La Fin Du Monde následující: „Dobrá, víme, co si myslíte. Že tohle už známe. Apokalyptické vize, Armageddon. Kulty Soudného dne, hromadné sebevraždy. Mayský kalendář. Přestáli jsme paniku Milénia. Viděli jsme všechny filmy, od Dr. Divnolásky po Melancholii. Známe proroctví Nového zákona, slyšeli jsme o konci světa… Ale jedna otázka zůstává: Jak to bude vonět…?“

Nesmírně originální a nápaditá vonná kompozice Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde sestává z akordů pražené kukuřice (popcorn), kosatce, střelného prachu, madagaskarského černého pepře, haitského vetiveru, mrkvových semínek, kmínu, sezamu, frézie, santalového dřeva, semínek aromatické květiny ambrette (známé také jako Musk Mallow) a sturače (styrax). Celkové aroma parfémované vody La Fin Du Monde nápaditě a vyváženě spojuje kouřové, pudrovité, dřevité, květinové a specificky gurmánské stránky. Výsledkem je naprosto nezaměnitelná vůně, právě tak vzrušující a hravá, jak bychom očekávali od parfému s nadhledem inspirovaného koncem světa, a přitom překvapivě příjemná a dobře nositelná.

Parfémovaná voda Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svému nositeli vždy naplní den příjemně vzrušující atmosférou a spolehlivě zajistí pozornost jeho okolí. Získá si především ženy a muže, kteří mají rádi velmi originální mnohostranné vůně s vysoce nápaditým akordy, jako je popcorn či střelný prach. Vyzkoušet by ji měl také každý milovník skutečně unikátních a odvážných vůní, který u parfému hledá osvobozující inspiraci.

Všechny parfémy Etat Libre d’Orange jsou originální nejen vůněmi, ale také přístupem k balení. V úsilí klást důraz na vůně značka odmítá používat ostentativní flakony a krabičky a dává přednost jednoduchosti a eleganci. I parfémovanou vodu La Fin Du Monde tak obdržíte v lahvičce s čistým designem. Jednoduchá krabička upozorňuje na výjimečnost vůně zlatavou barvou. Vyzkoušejte parfém od naprosto originální až kontroverzní značky a ozvláštněte svůj den vůní, vtipně a nápaditě inspirovanou koncem světa.

Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde – vůně pro ty, kdo si chtějí každý den užít, jako by byl poslední.

Etat Libre d’OrangeLa Fin Du Monde parfémovaná voda unisex

4×
3 861
Výhodněji o 28%
100 ml
2 778

5 ks skladem | 2 778,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: ELD0263
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
U Vás poštou
pondělí 20. 5. 2024
Osobní odběr
Již zítra neděle 19. 5. 2024