Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick ochranný balzám na rty

5×
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick ochranný balzám na rty
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick ochranný balzám na rty
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
621

Ušetříte 25%
odstín 01 Honey SPF 15 3.7 g
464

Kód: ELA0329 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick
Vlastnosti

Odteď už žádné suché, popraskané rty. Ochranný balzám Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick poskytne vašim rtům až 8hodinovou péči. Rty budou opět nádherně vláčné, jemné a hladké, a jako bonus i lehce tónované. A díky SPF 15 pomáhá předcházet i jejich poškození vlivem slunečního záření.

Vlastnosti:

  • až po dobu 8 hodin pečuje o pleť rtů
  • hydratuje rty, vyhlazuje a dodává jim jemnost
  • zbavuje pleť rtů nepříjemného rozpraskání
  • dodává rtům jemné barevné zbarvení
  • díky SPF 15 chrání rty před UV zářením

Jak aplikovat:
Naneste rovnoměrně na celé rty, a to kdykoliv během dne dle potřeby. Používejte buď samostatně, nebo před aplikací rtěnky.

Vlastnosti

Ochrana proti slunci
s SPF

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick5