Dárky a akce

Nová řada Eisenberg START s dárkem a dopravou zdarma
Poznejte antioxidační novinky z řady START od značky Eisenberg! Nyní s dárkem v podobě gymsacku k nákupu této kolekce nad 1 100 Kč a jako bonus za poštovné neplatíte. .
Kosmetická taška Eisenberg zdarma
K nákupu luxusní sluneční péče Eisenberg nad 1 200 Kč získáte stylovou taštičku.

EISENBERG

Francouzská značka luxusní kosmetiky a parfémů Eisenberg představuje spojení krásy, nadčasovosti a dokonalosti. Nese jméno svého zakladatele Josého Eisenberga, který svým tvůrčím zaujetím a nekompromisním přístupem vdechl značce život, vášeň a skutečný smysl.

José Eisenberg začal pracovat v módním průmyslu už ve svých 21 letech, později však dlouhodobě působil i v oblasti IT. Když v roce 2000 založil vlastní beauty značku, dal tak vzniknout světu, který obě jeho veliké vášně – umění a špičkové hi-tech technologie – unikátním způsobem spojuje.

Všechny Eisenberg přípravky péče o pleť a pokožku obsahují účinné přírodní složky, luxusní suroviny jako diamantový prach nebo ryzí zlato a v neposlední řadě patentovaný Trio-Molecular komplex. Ten je výsledkem 15letého výzkumu a představuje vysoce efektivní zbraň při prevenci a korekci projevů stárnutí pleti.

Parfémy Eisenberg jsou pak odrazem snů samotného tvůrce. Tvoří luxusní sbírku vůní, která je drahocenná stejně jako emoce, jež ve vás probudí.

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Eisenberg
  • Sublime Tan
Otevřít filtr Sbalit filtr