Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy Firming & Wrinkle-Correcting Creme zpevňující protivráskový krém

Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy Firming & Wrinkle-Correcting Creme zpevňující protivráskový krém
Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy Firming & Wrinkle-Correcting Creme zpevňující protivráskový krém
50 ml
3 150

Kód: CHD13871 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy Firming & Wrinkle-Correcting Creme
Vlastnosti

Komplexní krém v boji proti stárnutí pleti. Pleť zklidňuje, revitalizuje a zlepšuje její kvalitu.

Nejlepší pleťový krém v boji proti stárnutí pleti, který Dior vytvořil na základě výzkumu kmenových buněk a jeho květinové expertizy. Výsledkem je odolnější pleť, která v jakémkoli věku vyzařuje zdravý a mladistvý vzhled. Mladistvý a zdravý vzhled naší pleti je určen jen ze 0,2% našimi kmenovými buňkami. Vědci z Dioru prokázali, že v průběhu času tyto vzácné buňky ztrácí až polovinu svého energetického potenciálu*.  Dior Science proto dekódoval přirozenou revitalizační sílu 4 výjimečných květů a vytvořila patentovanou** Biocelulární technologii™. Tato technologie zachycuje životní sílu 4 výjimečných květů (Longazo ze zahrad Dioru, Pivoňka, Bílá lilie a Jasmín), tato kombinace obnovuje energetickou sílu* vzácných kmenových buněk. Obnovuje moc kmenových buněk pokožky a reaktivuje 6 základních funkcí*** pokožky. Tento pleťový krém vzdoruje věku a jeho výsledkem je okamžitě revitalizovaná, intenzivně vyhlazená a zpevněná pleť s úbytkem známek stresu, únavy a vrásek.

Výsledky testů****:
+ 11% hladký vzhled pokožky, - 12% výskyt vrásek, + 12% zpevnění pokožky.

* Na základě laboratorních testů.
** Patent udělený pro extrakt longoza Francie FR2891458, Německo, Anglie, Itálie, Španělsko EP1933808, Čína CN101282711, Korea KR101460769, Japonsko JP5247454, USA US7381436.
*** Síla pokožky, regenerace, zlepšení, hojení, zvýšení produkce buněk a inhibice melaninu.
**** Sebehodnocení 31 žen po 1 měsíci používání.

Tento pleťový krém z řady Capture Totale je tvořen z 84% z přírodních surovin, čímž je v souladu s normou ISO 16128. Zbývajících 16% bylo pečlivě vybráno, aby se optimalizovala účinnost a stabilita formule.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
vrásky a zralá pleť
Účinek
anti-age, lifting, revitalizace
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na den, na den i noc

O značce Dior

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy Firming & Wrinkle-Correcting Creme