ClarinsSkin Illusion Natural Hydrating Foundation rozjasňující hydratační make-up SPF 15

5×
Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation rozjasňující hydratační make-up SPF 15
Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation rozjasňující hydratační make-up SPF 15

Objevte tajemství přirozeně krásné pleti. Rozjasňující hydratační make-up SPF 15 Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation promění vaši tvář tak, že bude absolutně dokonalá. Nemastné složení s obsahem přírodních olejů dodává pleti svěží vzhled a rozjasnění, aniž by ji zatěžoval.

Zároveň ji hloubkově hydratuje a chrání před škodlivými vnějšími vlivy. Pouhých pár kapek, které na pleti sotva zaznamenáte, postačí k vytvoření iluze bezchybné pleti, jež vám bude každý závidět.

Vlastnosti:

  • hydratuje a osvěžuje pleť
  • dodává jí komplexní rozjasnění
  • má lehké, nemastné složení
  • není na pleti téměř cítit
  • chrání před slunečním zářením i znečištěním z ovzduší
  • zanechává přirozený efekt krásné pleti

Složení:

  • výtažek z červené řasy – napomáhá zlepšovat jas pleti
  • výtažek z kolopejky madagaskarské – zlepšuje hydrataci pleti ve všech jejích vrstvách
  • SPF – účinně chrání pleť před UVA a UVB paprsky

Jak aplikovat:
Make-up nanášejte prsty od středu obličeje k jeho okrajům. Můžete také použít štětec pro rychlejší a rovnoměrnou aplikaci.

Notino tip:
Nezapomeňte make-up dokonale rozetřít kolem linie vlasů, uší a na krku.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ krytí
lehké, střední
Ochrana proti slunci
s SPF
Odstín make-upu
light

Přírodní ingredience, ohleduplnost k životnímu prostředí a láska k péči o pleť. To je francouzská kosmetika Clarins, která používá ve svých přípravcích přes 250 různých rostlinných extraktů. Všechny jsou pečlivě vybírány pro svou účinnost a každá z nich je získávána s maximální šetrností k přírodě.

Historie značky Clarins sahá až do roku 1954, kdy Jacques Courtin-Clarins otevřel svůj první Clarinsův institut. Zakladatel značky věřil, že úspěch a štěstí jsou neoddělitelně spjaty s krásou. Tehdy šlo o odvážné tvrzení, které si však velmi brzy vzaly ženy za své a obliba značky začala stoupat.

Vědci z laboratoří Clarins jsou dnes považováni za průkopníky v oblasti péče o pleť a mohou se pyšnit řadou průlomových receptur, jež nemají v kosmetickém průmyslu konkurenci. Mezi nejoblíbenější produkty této francouzské značky patří intenzivní sérum proti stárnutí pleti Clarins Double Serum, pudrový make-up Clarins Skin Illusion či vyhlášený hydratační krém Clarins Hydra-Essentiel. A v kabelkách žen po celém světě pak najdete oblíbený Clarins olej na rty. Přesvědčte se o kvalitě francouzské kosmetiky na vlastní kůži!