Carolina Herrera Herrera for Men

deospray pro muže 150 ml

Carolina Herrera Herrera for Men deospray pro muže 150 ml
Carolina Herrera Herrera for Men deospray pro muže 150 ml
150 ml

Kód: CHR0777 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Carolina Herrera Herrera for Men
150 ml

Popis parfému Carolina Herrera Herrera for Men

Parfémovaný deospray Carolina Herrera Herrera for Men je skvělým doplňkem vůně ze stejné řady. Pečuje o pokožku podpaží a zanechává ji krásně provoněnou a svěží po mnoho hodin.

O značce Carolina Herrera

„Cítím zodpovědnost k ženě dneška – zodpovědnost, aby se cítila sebejistě, moderně a mezi všemi ostatními krásně.“ Slova venezuelské módní návrhářky Caroliny Herrery se odráží v ideách značky, které v roce 1980 vdechla život a propůjčila své jméno.

Ovlivněna mezinárodní kulturou i módou vynikala Carolina Herrera výjimečným osobním stylem od samého začátku. S podporou Diany Vreeland, legendární módní editorky Vogue, debutovala se svou kolekcí v newyorském Metropolitan Club a dočkala se uznání kritiků. Brzy oblékala Jacqueline a Caroline Kennedy, Lauru Bush a později i Michelle Obamu.

Do světa vůní značka úspěšně pronikla v roce 1988 a představila první parfém Carolina Herrera. Později veřejnost ohromila zejména kolekce Carolina Herrera 212, která svým názvem odkazuje na milovaný Manhattan, nebo parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl. I ta, stejně jako další vůně a celá značka, představuje luxus, eleganci a nadčasovost.

Recenze Carolina Herrera Herrera for Men

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!