Bobbi Brown Midnight Waltz Eye Palette paleta očních stínů

Bobbi Brown Midnight Waltz Eye Palette paleta očních stínů
Bobbi Brown Midnight Waltz Eye Palette paleta očních stínů
10.5 g
1 119

Kód: BBR09530 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Bobbi Brown Midnight Waltz Eye Palette
Vlastnosti

Paletka pro líčení očí Bobbi Brown Midnight Waltz Eye Palette vám otevře možnosti vytváření těch nejúžasnějších variací očního make-upu.

Vlastnosti:

  • umožňuje velmi rozmanité líčení
  • třpytivý i matný efekt
  • má dlouhotrvající výdrž
  • pro denní i večerní líčení

Jak používat:
Nanášejte na oční víčka přiloženým aplikátorem nebo konečky prstů.

Vlastnosti

Odstín
hnědý, modrý, stříbrný, nude
Konzistence
kompakt
Efekt
matný, třpytivý

O značce Bobbi Brown

Tajemství krásy je prosté: „Buďte sama sebou.“ Tak zní slova make-up artistky Bobbi Brown, zakladatelky stejnojmenné značky prvotřídní dekorativní kosmetiky v přirozených odstínech.

Americká kosmetika Bobbi Brown se zrodila v 90. letech minulého století. V té době byly drogerie i kosmetické salony plné zářivě barevných, křiklavých a výrazných produktů. Bobbi Brown však postrádala přirozené líčení, které by ženskou krásu podtrhlo, aniž by ji zastínilo. Věřila, že ženy se chtějí cítit samy sebou i nalíčené – jen krásnější a sebevědomější. Roku 1991 tak spatřila světlo světa první kolekce 10 rtěnek Bobbi Brown, založených na béžových pigmentech.

Dnes pomáhá kosmetika Bobbi Brown cítit se skvěle ženám po celém světě a její maximálně přirozené make-upy, rtěnky v pleťových odstínech nebo jemné tvářenky se staly naprostým bestsellerem. Protože, jak prohlásila už samotná zakladatelka značky, díky správnému líčení se ženská krása stává mocným nástrojem.

Recenze Bobbi Brown Midnight Waltz Eye Palette