Přejít na hlavní obsah

Black Friday na Notino je tady: Udělejte si radost a nakupte výhodně!

15. 11. 2022

Jana Uhlířová

Čtení na 3 minuty

Notino Black Friday 2022 je tady! Vychytejte nejlepší nabídky a nakupte ty nejkrásnější dárky, ať už se chystáte na vánoční svátky anebo si chcete udělat radost. Přinášíme vám Black Friday tipy, které máme v košících i my.

Každý chceme před Vánoci nebo už v předvánočním běsnění udělat radost sami sobě nebo druhým. A když přitom můžeme navíc dost ušetřit? Tak to už je nabídka, která se neodmítá, hlavně před svátky. Vytipovali jsme proto pro vás, čím uděláte radost sobě i druhým a peněženka přitom nezapláče. 

Začněte nadělovat nejdřív sama sobě 

Možná už máte v košíku dlouho naskládané svoje milované parfémy a krémy, se kterými čekáte na slevy Black Friday. Možná se rozhlížíte po novinkách. Co přivonět k novinkám od Paco Rabbane nebo od Lancôme? Nebo spíš vyzkoušíte hedvábný povlak na polštář, díky kterému budete ráno vstávat s hezčí pletí a hebkými vlasy? Posílit svou pokožku můžete ještě pomocí séra a na svátky i Nový rok tak budete hvězdou jasnější než ta betlémská.   

Nejlepší dárky pro vás

Rozmazlujte svou maminku 

Maminky rády říkají, že vůbec nic nepotřebují a všechno mají, ale je nad slunce jasné, že ony si naše rozmazlování zaslouží nejvíc! Poohlédněte se proto po kvalitním krému, okouzlujícím parfému, čisticím přístroji pokožky nebo po rozkošné katalytické lampě, která mamince byt nebo dům nejen zkrášlí a provoní, ale vzduch také dezinfikuje. Uvidíte, že i když nic z toho nutně maminka nepotřebovala, radost jí uděláte velikou.   

Tipy na dárky pro maminku

Nejlepší kamarádka si zaslouží jen to nejlepší 

Komu můžete zavolat ve tři ráno? S kým se můžete bez výčitek přejíst chipsů? S kým se můžete smát až k slzám a slzet, dokud se nerozesmějete? No jasně, že s ní. S láskou proto vyberte pro svoji „nejku“ nejnovější parfém, vonnou svíčku do bytu, půvabný adventní kalendář nebo novou okouzlující rtěnku, aby jí to slušelo na selfíčkách o svátcích i při výpravách za dobrodružstvím.  

Nejlepší dárky pro kamarádku

Pro lásku vašeho života 

... anebo pro milence, to je jedno. Muži se sice tváří, že je kosmetika nezajímá, ale ve skutečnosti se hodně starají o to, jak vypadají a voní. Nemůžete proto sáhnout vedle, když vyberete muži svého srdce parfém, šampon na vlasy i vousy, rafinovanou vůni do auta nebo praktickou cestovní kosmetiku, která se bude hodit nejen na služebky, ale i při vánočním cestování  – alespoň mu ušetří nervy, co v koupelně doma sbalit. 

Nejlepší dárky pro muže

Inspirovali jsme vás? Tak neváhejte a využijte skvělé Black Friday slevy, které jsou jen jednou v roce. Zahrát si na Ježíška nebylo nikdy snadnější (a výhodnější).