Barry M In the Buff paletka očních stínů se zrcátkem

3×
Barry M In the Buff paletka očních stínů se zrcátkem
Barry M In the Buff paletka očních stínů se zrcátkem
10 x 0.7 g

Kód: BRM01057 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Barry M In the Buff
Vlastnosti

Jemné denní líčení nebo večerní kouřové stíny? Paletka očních stínů Barry M In the Buff vám umožní vytvořit právě takový look, na který máte aktuálně chuť. Vybírat můžete z 10 matných i třpytivých odstínů neutrálních barev, které mezi sebou lze libovolně kombinovat. Paletka má také praktické zrcátko, které vám líčení usnadní.

Vlastnosti:

  • třpytivý i matný efekt
  • dobře kombinovatelné barvy
  • neutrální odstíny různé intenzity
  • pro denní i večerní líčení
  • zrcátko
  • veganský produkt

Jak aplikovat:
Nanášejte na oční víčka pomocí aplikátoru nebo konečky prstů.

Vlastnosti

Odstín
hnědý, růžový, nude

Napsali jsme o Barry M In the Buff
Články

O značce Barry M

Seznamte se s hravou britskou značkou Barry M, která vás dostane svými nápaditými produkty plnými barev. Vykouzlíte s nimi jakékoliv líčení a veselé obaly vám navíc rozzáří den. Jste připraveni na pořádnou barevnou smršť?

Značka Barry M způsobila v kosmetickém průmyslu doslova revoluci. Založena byla roku 1982, její historie však sahá mnohem dále – až do okamžiku, kdy mladý Barry Mero na předzahrádce domu svých rodičů prodával laky na nehty. Hravé, zářivé a sytě barevné. Zkrátka takové, jaké na trhu tou dobou chyběly. Po letech Barry založil značku nesoucí jeho jméno a se svými barevnými laky dobyl svět kosmetiky. Značka Barry M se může pochlubit také prvními bílými linkami na oči či svítícími laky na nehty, které do té doby nikdo jiný neprodával.

V portfoliu této britské značky najdete vše potřebné pro dokonalé líčení – od řasenek přes rtěnky až po rozjasňovače nebo nádherné paletky očních stínů. Složení kosmetiky Barry M potěší i milovníky zvířat – značka se zavázala, že od počátku roku 2020 budou veškeré její produkty 100% veganské.

Recenze Barry M In the Buff3