Atkinsons 24 Old Bond Streetkolínská voda pro muže

4×
Atkinsons 24 Old Bond Street kolínská voda pro muže
Atkinsons 24 Old Bond Street kolínská voda pro muže
100 ml

Kód: ATK1783 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis parfému Atkinsons 24 Old Bond Street
Složení

24 Old Bond Street je aromatická vůně pro muže od britské značky nikových (niche) parfémů Atkinsons, jejíž slovutná historie se píše již od roku 1799. Tehdy si její zakladatel James Atkinson v Londýně otevřel první obchod, aby se brzy stal nejrenomovanějším návrhářem parfémů v londýnských aristokratických kruzích. Značka Atkinsons, dnes sídlící v Itálii, zůstává věrná věhlasné tradici, zachované v Jamesově knize tajných receptur. Každá z vůní značky Atkinsons v sobě nese unikátní atmosféru elegance a kultivovanosti, hlubokou tradici klasického anglického stylu. Výjimkou není ani 24 Old Bond Street, vpravdě anglickým způsobem skvostná kolínská voda.

24 Old Bond Street je poctou prvnímu vonnému výtvoru značky Atkinsons, neobyčejně anglické kolínské vodě z roku 1800. Toto pravé zjevení nekonečně nenucené „šik“ elegance a klasického britského vkusu naprosto dostává svému názvu, odkazujícímu k proslulé londýnské adrese. Se svým okouzlujícím dotekem pravé britské excentričnosti vůně Atkinsons 24 Old Bond Street doslova redefinuje samotnou podstatu kolínské vody a nadchne muže i ženy s tím nejvytříbenějším vkusem.

Vonná kompozice kolínské vody 24 Old Bond Street je nesmírně aromatickým koktejlem akordů jalovce, růže a černého čaje, prohloubeným úchvatně excentrickou notou whisky. Celkové aroma, mistrně propojující aromatické, zelené a svěže pikantní stránky s velmi komplexním, kouřovo-dubovým, elegantním a hřejivým dotekem whisky, je charakteristickým způsobem svěží a zanechává naprosto originální efekt. Současně povzbuzujícím způsobem osvěžující a vřele všeobjímající, s ničím nesrovnatelná kolínská voda Atkinsons 24 Old Bond Street boří pravidla a je v dokonale britsky vytříbeném, avšak nenuceném stylu nepřehlédnutelná, aniž by byla i jen na moment jakkoli křiklavá.

Kolínská voda 24 Old Bond Street se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Nejlépe ale vynikne v teplejších měsících. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých aromatických vůní, zejména těch s tak nápaditými akordy, jako je whisky. Vyzkoušet by tuto unikátně svěží a specificky elegantní kolínskou vodu měl rozhodně také každý muž, který u parfému hledá skutečně nesmírný charakter.

Kromě nezaměnitelné vůně zaujme Atkinsons 24 Old Bond Street i balením. Široký zploštělý flakon vytříbeného designu je pravým ztělesněním tradičního britského stylu v moderním pojetí. Provází ho elegantní krabička originálního tvaru v atraktivním odstínu tmavo-oranžové barvy. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejslovutnějších parfumérských značek vůbec, nechat se povzbudit unikátní kolínskou vodou nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, Atkinsons 24 Old Bond Street je tou pravou volbou.

Atkinsons 24 Old Bond Street  - elegantní, svěží a především naprosto originální kolínská voda veskrze britského stylu.

Složení

Složení
čaj, růže, whisky, jalovec
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Atkinsons

Společnost Atkinsons, která v současnosti sídlí v Itálii, nese jméno svého zakladatele Jamese Atkinsona - někdejšího osobního parfuméra britské královské rodiny. Ten mimo jiné proslul tím, že u dveří svého obchodu na londýnské Gerrard Street měl uvázaného velkého hnědého medvěda.
Psal se rok 1800, když Atkinson vytvořil unikátní kolínskou vodu, která okouzlila i samotného Jiřího IV. Od té doby značka Atkinsons uvedla na trh několik desítek dalších prvotřídních vůní, na jejichž vývoji se podíleli ti největší mistři svého řemesla - například Christine Nagel, Karine Dubreuil či Benoist Lapouza.
V nabídce značky Atkinsons naleznete rovněž luxusní mýdla, tělová mléka, sprchové gely a jiné zajímavé produkty. Parfémy Atkinsons jsou neobyčejně sofistikované, kultivované a energické. Samostatnou zmínku si zaslouží také jejich prudce elegantní flakony, které podle svých tvůrců ztělesňují „jedinečné snobství“. Značka Atkinsons jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí podtrhnout svou osobitost, často vybírají očima, jsou nároční a nespokojí se s málem.

Recenze Atkinsons 24 Old Bond Street