Nutristar Health náhrada zinek

Nutristar Health náhrada zinek
Nutristar Health náhrada zinek
100 ks

Kód: NUT0041 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Nutristar Health
Vlastnosti

Popis:
Tablety Nutristar zinek jsou doplňkem stravy obsahující minerál, který je nezbytný pro správný vývoj organismu. Přítomnost zinku je důležitá nejen v době růstu organismu, kde má zásadní význam pro tělesné i duševní dospívání, ale i v dospělosti. Dostatek zinku v potravě je podmínkou pro správný pohlavní vývoj i správnou funkci pohlavních orgánů mužů. V potravě jsou hlavními zdroji zinku játra, tmavé maso, mléko, vaječné žloutky a mořští živočichové – především ústřice. Z rostlinných produktů jde především o celozrnné cereálie, fazole, ořechy a dýňová semena. Pokud nemáte vyváženou a pestrou stravu, je obtížné přijmout dostatečné množství zinku. Nutristar zinek vám může pomoci překonat období, kdy příjem zinku z potravin vašemu organismu nestačí.

Účinky:

  • přispívá k udržení normálního stavu kostí
  • podporuje normální funkci imunitního systému
  • napomáhá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
  • přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů

Složení:

  • citronan zinečnatý, nosič: kukuřičná vláknina, mikrokrystalická celulóza, pomocné protispékavé látky: oxid křemičitý, talek, fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý

Výživová hodnota 1 tablety:

Zinek

25 mg

250 % DDD*

DDD* - doporučená denní dávka

Dávkování:
Užívejte denně maximálně 1 tabletu, po jídle a dostatečně ji zapijte.

Upozornění:
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 3 let nebo jako náhražka pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v suchu a teplotě do 25 °C.

Výrobce:
ADITIVA CZ s.r.o.

Vlastnosti

Druh balení
Tablety
Dle účelu
Zdravé nehty, Zdravá pokožka, Zdravé vlasy, Podpora imunity, Sexualita

O značce Nutristar

Česká společnost Nutristar byla založena v červnu 2012 v Praze. Věnuje se výrobě a prodeji prostředků podporujících hubnutí, proteinových i energetických nápojů a dalších potravinových doplňků prvotřídní jakosti. Nutristar se zaměřuje na následující tři oblasti: sport, wellness a zdraví. Z její bohaté nabídky si vybere opravdu každý – profesionálními bodybuildery počínaje, aktivními důchodci konče. Samostatnou zmínku si zaslouží řada určená pro diabetiky.
Nutristar si zakládá na tom, že na vývoji svých produktů spolupracuje s řadou českých i zahraničních expertů. Ve složení suplementů Nutristar naleznete jen ty nejvybranější ingredience. Pokud máte zdravotní problémy (s imunitou, zažíváním, prostatou…), nebo chcete nabrat svalovou hmotu či zlepšit svůj životní styl, rozhodně tuto značku vyzkoušejte – nebudete zklamáni. Nutristar má zaveden systém HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points). Zákazník si tak může být jist, že za své peníze dostane zboží té nejvyšší kvality. Bez zajímavosti není ani skutečnost, že Nutristar podporuje vybrané kulturisty, vzpěrače apod. Značka Nutristar jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být silní, zdraví a krásní, rádi a často se hýbou a chtějí svému tělu dopřát to nejlepší.

Recenze Nutristar Health