Argand'Or Care arganový olej v kapslích

Argand'Or Care arganový olej v kapslích
Argand'Or Care arganový olej v kapslích
60 cap

Kód: ARG1634 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Argand'Or Care
Vlastnosti

Popis:
Argand'Or Care arganový olej v kapslích je doplňkem stravy pro pokožku, pleť a vlasy. Obsahuje esenciální mastné kyseliny, vitamin E ve formě vysoce aktivního gama-tokoferolu a hodnotné steroly. Díky tradičnímu ručnímu zpracování si olej uchovává všechny účinné látky. Kapsle jsou vhodné k vnitřnímu i zevnímu použití. Obsah tobolky lze vetřít do pokožky, vlasů a nehtů.

Účinky:

  • příznivě působí na kvalitu pokožky, pleti a vlasů
  • při vnitřním užití je zdrojem antioxidantů

Složení:

  • arganový olej, olivový olej, želatina (pouzdro tobolky) 
  • hmotnost obsahu: 37 g

Nutriční hodnoty:

ve 100 g

ve 4 tobolkách

Energetická hodnota

3805,5 kJ /  909,5 kcal

95,1 kJ / 22,7 kcal

Bílkoviny

16,0 g

0,4 g

Sacharidy

0,0 g

0,0 g

Tuky

84,6 g

2,1 g

z toho nasycené mastné kyseliny

16,5 g

0,4 g

jednoduché nenasycené mastné kyseliny

45,7 g

1,1 g

vícenásobně nenasycené mastné kyseliny

21,5 g

0,5 g

Arganový olej

80,0 g

2000,0 mg

Olivový olej

4,64 g

116,0 mg

Dávkování:
2x denně 2 tobolky  zapít dostatečným  množstvím tekutiny. Vhodné také pro vnější použití. Obsah tobolky větřete do pokožky, vlasů a nehtů.

Upozornění:
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před slunečním zářením.

Distributor:
ROUGIER s.r.o.

Vlastnosti

Druh balení
kapsle
Dle účelu
Zdravé nehty, Zdravá pokožka, Zdravé vlasy, Detoxikace

O značce Argand'Or

Německá společnost Argand'or, která se specializuje na výrobu a prodej kvalitních potravin a přírodní kosmetiky, reprezentuje U.C.F.A. - unii sdružující ženy z marockého regionu Arganeraie. Příslušníci tamějších berberských kmenů se mohou chlubit perfektní, téměř nestárnoucí pletí, což je přičítáno na vrub každodennímu užívání (vnitřnímu i vnějšímu) ručně lisovaného arganového oleje.

Právě tento vzácný ručně lisovaný bio arganový olej – zvaný též „marocké zlato“ – tvoří hlavní složku mýdel, tělových mlék, tyčinek na rty… Argand'or. Obsahuje velké množství vitamínu E, nenasycených mastných kyselin, karotenoidů, polyfenolů a dalších blahodárných látek. Díky tomu přispívá k lepší hydrataci i regeneraci pokožky a působí preventivně proti vzniku celulitidy, strií či vrásek.

Stojí za zmínku, že mimořádné účinky ručně lisovaného bio arganového oleje potvrdila i průkopnická studie provedená prof. Dr. Ralfem-Thomasem Mitchelem. Ten s jeho pomocí léčil pacienty s různými dermatologickými obtížemi (opary, lupénka, plísně atd.). Výsledky byly skutečně přesvědčivé - po osmi týdnech došlo k viditelnému zlepšení u cca 75%  zúčastněných osob.

Kosmetika Argand'or není testována na zvířatech a v  jejím složení nenajdete žádné syntetické konzervanty, vůně ani barviva. Certifikační institut Dermatest všem produktům Argand'or udělil nejvyšší možné hodnocení „velmi dobré“.

Značka Argand'or jistě zaujme všechny jedince, kteří si chtějí co nejdéle zachovat mladistvý vzhled, touží po kráse i zdraví, jsou ochotni připlatit si za luxus.

Recenze Argand'Or Care