Yves Saint Laurent L'Homme deodorant ve spreji pro muže

Yves Saint Laurent L'Homme deodorant ve spreji pro muže
Yves Saint Laurent L'Homme deodorant ve spreji pro muže
150 ml

Kód: YSL0088 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu parfémů nad 1 500 Kč si v košíku můžete zdarma vybrat 5ml plnitelný rozprašovač na vaši oblíbenou vůni.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis Yves Saint Laurent L'Homme
Složení

Deodorant ve spreji Yves Saint Laurent L’Homme chrání vaši svěžest a dokonale doplňuje elegantní a dřevitou toaletní vodu ze stejné pánské kolekce YSL L’Homme.

Vlastnosti:

  • chrání před nežádoucím tělesným zápachem
  • dodává lehkou, klasickou vůni s dřevitými a svěžími aspekty


Složení

Druh balení
sprej

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent L'Homme