Yves Saint Laurent Couture Kajaltužka na oči, oční stíny a linky 3 v 1

Yves Saint Laurent Couture Kajal tužka na oči, oční stíny a linky 3 v 1
Yves Saint Laurent Couture Kajal tužka na oči, oční stíny a linky 3 v 1
Doprava zdarma
odstín 1 Noir Ardent 1,5 g
652

Kód: YSL3368 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
pondělí 6. 4. 2020
Osobní odběr
Již zítra sobota 4. 4. 2020

Popis produktu Yves Saint Laurent Couture Kajal
Vlastnosti

Tužka na oči, oční stíny a linky 3 v 1 Yves Saint Laurent Couture Kajal na dlouhou dobu dodá pohledu neodolatelnou intenzitu přesně podle vašich představ.

Vlastnosti:

  • zvýrazní oči vysoce pigmentovanou barvou
  • líčení vydrží bezchybné až 12 hodin
  • krémová textura zajišťuje snadnou aplikaci a naprostý komfort
  • díky unikátnímu tvaru není nutné tužku ořezávat

Jak aplikovat:
Lze použít k vykreslení ostrých očních linek od tenkých až po silné a výrazné, k jemnému orámování očí nebo jako oční stíny. Rozetřením konečky prstů vytvoříte kouřové líčení.

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
fluid

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Couture Kajal

tracking pixel