Urban DecayNaked Honey paletka očních stínů

1×
Urban Decay Naked Honey paletka očních stínů
Urban Decay Naked Honey paletka očních stínů
12 x 0.95 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: URD00651
Dárek pro vás
Fixační sprej De-Slick v 30ml velikosti a tužku na obočí nyní získáte zdarma k nákupu Urban Decay nad 1 000 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Lákavá, jako ten nejsladší med. Zářivá, jako pravé zlato. Paletka očních stínů Urban Decay Naked Honey v sobě skrývá 12 nádherných stínů v neutrálních zlatých tónech, jež se skvěle hodí pro něžný denní look, jemné kouřové stíny i výrazné líčení ve stylu sedmdesátek.

Paletka Urban Decay Naked Honey v podobě nádherné zlaté kazetky obsahuje také zrcátko a praktický oboustranný štěteček, s jehož pomocí hravě vykouzlíte jakékoliv líčení. Ať už vás z celé Naked Honey paletky stínů zaujme nejvíc hřejivý matný odstín Sting, zářivý Amber nebo třeba metalický Honey, jedno je jisté – zazáříte kdekoliv, kam vstoupíte.

Vlastnosti:

  • 12 skvěle pigmentovaných očních stínů v neutrálních tónech
  • mix univerzálních matných a krásných metalických odstínů
  • ideální pro jemné kouřové stíny i výrazné večerní líčení
  • stíny se skvěle kombinují a umožňují vzájemné mísení
  • praktické balení se zrcátkem a oboustranným štětcem
  • dlouhotrvající výdrž líčení

Složení:

  • Pigment Infusion System™ – zajišťuje každému stínu hebkost, bohatou barevnost, perfektní výdrž a skvělou schopnost míšení s dalšími stíny

Jak aplikovat:
Pomocí přiloženého oboustranného štětečku naneste stíny na oční víčka. Krátce zastřižený, hustý štěteček použijte pro aplikaci očních stínů podél spodní linie řas nebo pro roztírání a blending. Delší štěteček použijte pro definování očního záhybu a blending stínů.

Náš tip:
Nebojte se stíny z paletky Naked Honey vzájemně kombinovat.

Vlastnosti

Odstín
hnědý, zlatý, nude

Kosmetika Urban Decay je jako stvořená pro extravagantní líčení se špetkou provokace. Za touto kalifornskou značkou stojí Wende Zomnir, velká milovnice kosmetiky a sportu. Wende každý produkt osobně testuje při svých oblíbených aktivitách – snowboardingu, surfingu a hot józe, aby si byla jistá, že Urban Decay make-up vydrží i ty nejextrémnější podmínky.

Příběh Urban Decay se začal psát v polovině devadesátých let, kdy trhu s luxusní kosmetikou vládla růžová, červená a béžová. Tehdy přišla značka s naprostým opakem a představila odstíny inspirované odvrácenou stranou života ve městě, nesoucí provokativní názvy jako Roach (šváb), Acid Rain (kyselý déšť), Rust (rez) nebo Oil Slick (ropná skvrna).

Mezi nejoblíbenější produkty značky patří ikonická Urban Decay paletka Naked plná neutrálních odstínů, s jejíž pomocí vykouzlíte dokonale přirozené líčení, nebo voděodolný make-up Urban Decay All Nighter, který vydrží celou noc. Za zmínku stojí také Urban Decay rtěnka Vice Lipstick se širokým výběrem odstínů nebo řasenka Urban Decay Perversion pro maximálně výrazné řasy.