Unique Hair Caresprej s mořskou solí

2×
Unique Hair Care sprej s mořskou solí
Unique Hair Care sprej s mořskou solí
150 ml

Kód: UNI0777 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Unique Hair Care
Vlastnosti

Popis:
Vyzkoušejte skvělé stylingové účinky Unique Sustainable Luxury spreje s mořskou solí! Jemné vlasy získají okamžitý objem a tvar. To vše rychle, snadno a hlavně bez zatížení! Objemný účes bude působit okouzlujícím nedbale rozcuchaným dojmem. 
Organické rostlinné výtažky zabezpečí, že vlasy nebudou vysušené a vy i vaše vlasy budete vypadat přirozeně sexy!

Účinky:

  • zanechává vlasy plné objemu
  • dodává vlasům tvar

Složení:

  • pšeničné mikroproteiny – chrání a regenerují vlasová vlákna
  • extrakt z pryskyřice – vyživuje vlasy bez zatížení

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Důkladně protřepte a následně aplikujte do suchých nebo mokrých vlasů.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Konzistence
sprej
Účinek
objem vlasů

O značce Unique

Vyvíjena s vášní, láskou i etikou – tak by se ve stručnosti dala charakterizovat dánská kosmetika Unique. U zrodu této relativně mladé značky stáli Hanne Vernegreen Rasmussen a Jørgen Theils Mortensen, jejichž snem bylo vytvořit vysoce kvalitní a současně ekologicky šetrné přípravky. To se jim nakonec také podařilo.
Výrobky Unique obsahují 99 % přírodních ingrediencí. Hanne a Jørgen si zakládají na tom, že v maximální možné míře používají suroviny z místních zdrojů, zejména z biozemědělství. Kromě toho podporují fair trade (spravedlivý obchod) – bambucké máslo nakupují od ghanských farmářů, aloe vera dovážejí z Jižní Ameriky atp.
Základem všech šamponů, kondicionérů, sprchových gelů… Unique je organická syrovátka – bohatý zdroj minerálů, vitamínů, tuků a proteinů, které mají blahodárný vliv na pleť i vlasy. Unique touto syrovátkou nahrazuje vodu, díky čemuž jsou její preparáty mimořádně účinné.
Kosmetika Unique je certifikována známou francouzskou společností EcoCert. V jejím složení nenajdete žádná umělá barviva a aromata, geneticky upravované či nano složky ani propylenglykol. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž produkty bez jakýchkoliv (i přírodních) vůní, které ocení především alergici. Netřeba asi dodávat, že Unique odmítá testování na zvířatech.
Značka Unique jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí přispět k ochraně  životního prostředí, touží být krásní a zdraví, mají citlivou pokožku.

Recenze Unique Hair Care