Topvet Professional Bio

masážní olej skořice

1×
Topvet Professional Bio masážní olej skořice
Topvet Professional Bio masážní olej skořice
Topvet Professional Bio masážní olej skořice
200 ml
129

Kód: TOP0903 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 17. 2. 2019
Topvet Professional Bio
200 ml | 129

Popis kosmetiky Topvet Professional Bio

Popis:
Skořicový masážní olej Topvet Professional Bio obsahuje bio směs, která neobsahuje ropné ani jiné cizorodé látky. Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím odbourávání tuků v kůži. Skořicový masážní olej Topvet Professional Bio napomáhá regulovat vlastnosti kožní tukové tkáně. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Vůně rostlinné silice navíc příznivě působí na nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu.

Účinky:

  • s masáží aktivuje proces spalování podkožního tuku
  • vyhlazuje kůži
  • vyrovnává tón pokožky
  • velmi silně prohřívá

Složení:

  • silice - vykazuje silný zahřívací efekt, spaluje tukovou tkáň

Typ pokožky:
Vhodný pro každý typ pokožky. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Jak aplikovat:
Aplikujte dostatečné množství přímo na pokožku v místech výskytu tzv. pomerančové kůže. Olej si dlouhodobě udržuje skluz, je proto vhodný k rehabilitační, relaxační i sportovní masáži. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme problematické partie těla procvičit. Společné působení silic a lehkého procvičení vede k likvidaci tukových buněk a vyhlazení pokožky. Olej uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci a chraňte před mrazem. Případný sediment není závadou přípravku.

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ oleje
směsi olejů
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Topvet

Rodinná firma Topvet, založena v roce 1990 MVDr. Jiřím Pantůčkem, patří k nejznámějším českým výrobcům přírodní kosmetiky a doplňků stravy. V současné době dodává na trh stovky přípravků, které si díky své účinnosti a nízké ceně získaly velkou oblibu zákazníků.

Masážní oleje, pleťové krémy, balzámy, bylinné masti a další výrobky značky Topvet obsahují pouze ty nejkvalitnější ingredience, z nichž mnohé pocházejí z ekologického zemědělství. Ve složení BIO produktů Topvet nenajdete žádné ropné látky, syntetická barviva či vůně, konzervanty ani živočišné a GMO složky. Topvet odmítá testování na zvířatech a používá recyklovatelné obaly.

Nabídka společnosti Topvet zahrnuje i produkty speciálně určené pro jedince trpící různými zdravotními potížemi - astmatiky, ekzematiky, alergiky atd. Značka Topvet jistě zaujme všechny jedince, kteří touží nejen po kráse, ale i po zdraví nebo shánějí prvotřídní výrobky pro celou rodinu.