theBalm Stainiac® Lip And Cheek Stain multilíčidlo líčidlo na rty a tváře

theBalm Stainiac® Lip And Cheek Stain multilíčidlo líčidlo na rty a tváře
theBalm Stainiac® Lip And Cheek Stain multilíčidlo líčidlo na rty a tváře
4 ml

Kód: TBA00795 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis theBalm Stainiac® Lip And Cheek Stain
Vlastnosti

Lesk na rty theBalm Stainiac® Lip And Cheek Stain zajistí vašim rtům krásný vzhled.

Vlastnosti:

  • lehce rty zabarví
  • dodá tvářím zdravou barvu
  • snadno se používá
  • přizpůsobí se tónu pleti

Jak používat:
Naneste na rty rovnoměrnou vrstvu pomocí aplikátoru.

Vlastnosti

Odstín
červený

O značce theBalm

„Krásná během 5 minut“ – tak zní motto americké značky theBalm, jež nabízí prvotřídní kosmetiku v originálních retro obalech s hravým designem. Nepřeberné množství výrazných barev ve vás probudí umělkyni a umožní vám vytvořit dokonalé líčení, díky němuž budete zkrátka okouzlující.

Za značkou theBalm stojí Marissa Shipman, která si jednoho dne uvědomila, že se chce každé ráno probouzet s tím, že miluje, co dělá. A protože byla doslova posedlá krásou a ve svém kosmetickém arsenalu postrádala produkty, které by jí 100% vyhovovaly, rozhodla se k velkému kroku. Roku 2004 opustila stávající práci, vypracovala business plán a s pomocí chemiků začala vyvíjet nové produkty. Netrvalo dlouho a brzy spatřila světlo světa nová kosmetika theBalm.

Seznamte se s legendárním theBalm Mary - Lou Manizer, který má multifunkční využití jako rozjasňovač a oční stíny, vyzkoušejte bronzer, oční stíny a konturovací pudr v jednom, skrývající se pod vtipným názvem theBalm Bahama Mama nebo ikonickou tvářenku a oční stíny theBalm Hot Mama!. Za zmínku stojí také paletka theBalm Meet Matt(e) Trimony nebo tvářenka theBalm Balm Beach.

 

Recenze theBalm Stainiac® Lip And Cheek Stain