Royal and Langnickel S.I.L.K Proštětec na obočí a řasy

1×
Royal and Langnickel S.I.L.K Pro štětec na obočí a řasy
Royal and Langnickel S.I.L.K Pro štětec na obočí a řasy
BC510
179

Kód: ROK1689 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Royal and Langnickel S.I.L.K Pro

Štětec na oči Royal and Langnickel S.I.L.K Pro je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.

Vlastnosti:

  • pomáhá zdokonalovat líčení
  • skvěle padne do ruky
  • na cesty i do kabelky

Složení:

  • z přírodních vláken

Jak používat:
Část s kartáčkem používejte pro úpravu obočí nebo pro odstranění přebytečné barvy. Hřebínek používejte po nanesení řasenky, pročesáním řasy oddělíte a zbavíte se případných žmolků.

O značce Royal and Langnickel

Unikátní sady štětců Royal and Langnickel vám zajistí dokonalé líčení kdykoliv a kdekoliv! Jedná se o profesionální kosmetické štětce různých velikostí a tvarů, které významně usnadní vaše každodenní líčení.
Díky sadám štětců Royal and Langnickel tak již nebudete muset ztrácet čas hledáním vhodného štětečku pro nalíčení vašich očí, nanesení make-upu či pro aplikaci lesků na rty. Všechny štětečky, které budete potřebovat, najdete přehledně uloženy v pouzdře.
Sady štětců Royal and Langnickel jsou velice praktické i skladné a pomůžou vám doladit líčení k naprosté dokonalosti. Zároveň vám také ušetří spoustu času, jelikož je jejich používání velice praktické.
Vlákna štětců Royal and Langnickel dokážou dobře zachycovat konzistenci sypkých i mastných líčidel. S pomocí sady štětců Royal and Langnickel vykouzlíte ten nejlepší make-up a oslníte ostatní svým perfektním vzhledem!

Recenze Royal and Langnickel S.I.L.K Pro