Rimmel 60 Secondsrychleschnoucí lak na nehty

Rimmel 60 Seconds rychleschnoucí lak na nehty
Rimmel 60 Seconds rychleschnoucí lak na nehty
odstín 813 Round and Round The Garden 8 ml

Kód: RIM1483 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Rimmel 60 Seconds
Vlastnosti

Popis:
Rimmel 60 Seconds rychleschnoucí lak na nehty nabízí nepřeberné množství barev, ze kterých si každá žena vybere ten pravý. Lak na nehty šetří váš čas, za pouhou minutu vám perfektně zaschne a vytvoří vám dokonalou barevnou pigmentaci. Má plochý, super široký štěteček Xpress, který dokáže pokrýt nehet jedním tahem.
Rychleschnoucí lak Rimmel 60 Seconds zpevňuje nehty a pod vrstvou laku budou vaše nehty chráněné a hýčkané. Získejte dokonalý londýnský vzhled vašich nehtů!

Účinky:

  • zasychá za pouhých 60 sekund
  • dokonalá barevná pigmentace
  • štěteček Xpress dokáže pokrýt nehet jedním tahem

Jak aplikovat:
Pomocí štětečku naneste lak na vaše nehty. Pro výraznější efekt opakujte aplikaci dvakrát za sebou.

Vlastnosti

Typ laku
rychleschnoucí

O značce Rimmel

Značka Rimmel byla založena v roce 1834 Eugenem Rimmelem v Londýně jako malá rodinná firma zabývající se především prodejem parfémů. Postupem času společnost rozšiřovala své portfolio o ústní vody, voňavé pomády, mýdla či koupelové esence až nakonec zaměřila svou pozornost na škálu výrobků pro oči a později na ostatní produkty dekorativní kosmetiky. Revolučním výrobkem, se kterým Rimmel přišel byla řasenka. Od roku 1949 patří dekorativní kosmetika Rimmel pod společnost Coty Inc.

Značka Rimmel je známá svou vysoce kvalitní dekorativní kosmetikou, která je snadno použitelná a cenově dostupná. V širokém sortimentu značky Rimmel si spokojeně vybere každá žena, která chce vypadat skvěle a přitažlivě nebo touží experimentovat s líčením.

Recenze Rimmel 60 Seconds