Philips Sonicare Optimal White Standard HX6068/12náhradní hlavice pro zubní kartáček

8×
Philips Sonicare Optimal White Standard HX6068/12 náhradní hlavice pro zubní kartáček
Philips Sonicare Optimal White Standard HX6068/12 náhradní hlavice pro zubní kartáček
HX6068/12 8 ks
1 099

Kód: PHI01928 | Skladem

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Philips Sonicare.

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Philips Sonicare Optimal White Standard HX6068/12

Udržte si zářivě bílý úsměv i v období mezi profesionálním bělením zubů. Náhradní hlavice pro zubní kartáček Philips Sonicare Optimal White Standard HX6068/12 má ve své střední části speciální hustá vlákna ve tvaru diamantového brusu, díky kterým dokáže z povrchu zubu snadno odstranit i malé povrchové skvrny od zbytků jídla a nápojů.

Díky využití sonické technologie, která vykonává více než 31 000 tahů kartáčkem za minutu, navíc dochází k perfektnímu čištění mezizubních prostor i podél linií dásní. Již po 1 týdnu pravidelného čištění touto hlavicí zaznamenáte viditelně bělejší zuby.

Vlastnosti:

  • až o 100 % bělejší zuby již po 7 dnech používání
  • odstraňuje až 7× více zubního plaku než manuální kartáček
  • středně tuhá a hustá vlákna osázená do tvaru diamantu čistí skvrny z povrchu zubů
  • ideální pro použití v období mezi dvěma běleními
  • zkonstruováno pro maximální využití sonické technologie
  • vybledlá modrá vlákna upozorní na opotřebování hlavice
  • jednoduché nasazování a snadná údržba
  • kompatibilní se všemi modely kartáčku Philips Sonicare 3. generace

Jak používat:
Nasaďte hlavici na tělo svého kartáčku Philips Sonicare a zacvakněte. Na navlhčenou kartáčkovou hlavu naneste zubní pastu. Kartáček přiložte těsně k zubům a teprve poté přístroj zapněte. Pomalu a jemně postupujte od jednoho zubu k druhému a každý z nich čistěte ze všech stran několik sekund. Při čištění na kartáček příliš netlačte a nechte jej pracovat za vás.

O značce Philips

Značka Philips je důvěrně známá už více než 120 let. Za dobu svojí existence si společnost Philips vybudovala pověst přední a vysoce kvalitní značky pro oblasti zdravotní péče, životního stylu a osvětlení.

Společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu a jejím cílem bylo pokrýt rostoucí poptávku po žárovkách, kterou přinesla postupující elektrifikace.
Postupně se společnost Philips začala orientovat i na další sféry. V centru jejího zájmu stále stojí inovace a zavádění nejnovějších technologií pro komfort spotřebitelů.

Značka Philips patří k tradičním a prověřeným hodnotám a dnes se identifikuje především maximálním důrazem na inovace a potřeby zákazníků. S výrobky Philips si pořizujete to nejlepší z tradičních hodnot ve spojení s nejmodernějšími trendy.

Recenze Philips Sonicare Optimal White Standard HX6068/128