Parfums De Marly Byerley Royal Essence parfémovaná voda pro muže

Parfums De Marly Byerley Royal Essence parfémovaná voda pro muže
Parfums De Marly Byerley Royal Essence parfémovaná voda pro muže
Doprava zdarma
125 ml
5 049

Kód: PDM0076 | 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 11. 4. 2021

Popis Parfums De Marly Byerley Royal Essence
Složení

Směs dřeva a ambry reprezentuje odvahu a sílu. Elegantní parfémovaná voda Parfums De Marly Byerley Royal Essence inspirovaná výjimečným charakterem dostihového hřebce je namíchána tak, aby oslnila inteligencí, sebevědomím a nebojácností.

  • zelená a dřevitá vůně s výrazným vetiverem
  • klasicky mužná vůně pro milovníky dřeva
  • elegantní vůně na jakoukoliv příležitost

Složení vůně
Svěžest bergamotu dává vůni jiskřivost podpořenou citrusovo-metalickou vůní kardamomu. Jak se Byerley rozehřívá na pokožce, rozvíjí se její smyslná stránka z cedrového a guajakového dřeva. Vetiver a lehký obláček kouře připomínají elegantní vzhled návštěvníků dostihových závodů.

Příběh vůně
Vůně Byerley je inspirována silou a nezkrotností hřebce Byerley. Byl jedním ze tří hřebců, kteří založili plemeno plnokrevných anglických dostihových koní. Dle legendy se tento hřebec narodil za bouřky a neměl poté z ničeho strach. Sílu a charakter takového vzácného zvířete můžete zažít díky této vůni i vy.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kardamom, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cedr, guajakové dřevo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pryskyřice, vetiver
Druh vůně
kořenitá, dřevitá

O značce Parfums De Marly

Luxusní niche parfémy Parfums de Marly jsou inspirovány dobou Ludvíka XV., který byl známý svou velkou vášní pro vůně. V oblibě měl zejména extravagantní parfémy s bohatým složením a velkou intenzitou. Každý den požadoval jinou vůni do svého pokoje a proslulé se také staly vonící fontány na jeho dvoře.

Parfums de Marly oživují ducha bohatých recepcí a slavností, které se konaly v Château de Marly, pro potěšení členů královského dvora a zahraničních hodnostářů. Kromě návratu k tradici poctivého parfémářského řemesla vzdává značka Parfums de Marly hold i prestižním dostihovým závodům. Ty Ludvík XV. horlivě obdivoval. Každá z vůní nese název a charakter jednoho ze vzácných plemen koní, která se na francouzském dvoře objevila. Přivonět tak můžete například k Parfums de Marly Herod, Oajan nebo Pegasus.

Každý parfém Parfums de Marly v sobě ukrývá kouzlo francouzské historie. Ponořte se do bohatých esencí těch nejkvalitnějších surovin, které byly používány během zlaté éry parfémářství 18. století.

Recenze Parfums De Marly Byerley Royal Essence