Orly smartGELS Remover odstraňovač gelových laků

 • Orly smartGELS Remover odstraňovač gelových laků
   více

  DÁREK PRO VÁS
  Získejte skvělý hydratační krém Orly 44 ml jako dárek k nákupu produktů této značky alespoň za 349 Kč.

  Varianty Orly smartGELS Remover

  • Orly smartGELS Remover odstraňovač gelových laků 50 mlodstraňovač gelových laků 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   50 ml
   Kód: ORY2816

  Nahoru

  Popis kosmetiky Orly smartGELS Remover

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Odstraňovač gelových laků Orly SmartGels Remover je speciální kosmetický přípravek, bez kterého se neobejdete při odstraňování gelových laků na nehty. Gelové nehty jsou krásným a trvanlivým zkrášlením vašich rukou, a aby vás jejich krása stále těšila, je nutné mít po ruce i odstraňovač gelového laku.
  Odstraňovač gelových laků Orly SmartGels Remover rychle a šetrně odstraní gelový lak bez porušení vašich nehtů. Přípravek nehty zároveň ošetřuje i vyživuje a zabraňuje tak jejich vysušování a lámání. Při odstraňování laku je potřeba lak nejdříve jemně zbrousit, tím se naruší povrch laku a odstraňovač lépe a rychleji pronikne až pod lak, aby ho mohl bez problému odstranit. Po zbroušení přípravek nanášejte na kosmetický tampon a nehty do něj zabalte. Pro lepší držení tohoto zábalu prst navíc obalte alobalem. Po odstranění zábalu nehty jemně dočistěte nejlépe nástrojem k tomu určeným nebo osvědčeným pomerančovým dřívkem. Nehty ošetřete výživným olejíčkem.
  Důkladným odstraněním starého laku docílíte toho, že můžete ihned po kosmetickém ošetření nehtů nanášet lak nový, který bude zkrášlovat vaše ruce a podtrhne tak vaši jedinečnou krásu. Věnujte vašim nehtům luxusní péči, aby byly zdravé a krásné!

  Účinky:

  • rychle a šetrně odstraní gelový lak z vašich nehtů
  • odstraňuje lak šetrně a neporušuje nehty
  • ošetřuje a vyživuje nehty
  • zabraňuje vysušování a lámání nehtů
  • ihned po odstranění je možné nanášet lak nový
  • zajišťuje luxusní péči vašim nehtům

  Jak aplikovat:

  Nejdříve je potřeba gelový lak jemně zbrousit, tím se naruší jeho povrch a odstraňovač lépe a rychleji pronikne až pod lak, aby ho mohl odstranit. Dejte pozor, abyste nezbrousili i nehet! Po narušení povrchu laku přípravek SmartGels Remover nanášejte na kosmetický tampon a nehty do něj zabalte. Pro lepší držení tohoto zábalu prst navíc obalte alobalem. Po odstranění zábalu nehty jemně dočistěte nejlépe nástrojem k tomu určeným nebo osvědčeným pomerančovým dřívkem. Poté nehty ošetřete výživným olejíčkem nebo můžete nanášet další gelový lak běžným způsobem.

  Nahoru

  O značce Orly

  Orly je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších značek nehtové kosmetiky. V roce 1975 ji v Los Angeles založil vizionář Jeff Pinke, který je dnes považován za vynálezce pověstné francouzské manikúry.

  Laky na nehty značky Orly neobsahují toluen, formaldehyd, dibutylftalát či jiné toxické látky, a proto nehty nepoškozují ani při častém lakování. Nabídka barevných odstínů je opravdu široká – vybrat si můžete z více než 100 barev, od jemně pastelových až po sexy těmně rudou. Speciální víčko Gripper Cap™ umožňuje lak otevřít pohodlně i za použití jedné ruky a následně jej jednoduše aplikovat na nehty.

  Mějte stále upravené a elegantní ruce s laky na nehty značky Orly!

  Nahoru

  Orly smartGELS Remover recenze

  Co si o Orly smartGELS Remover myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu